SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Някой ще ми го разтълкува ли това?

iradeum

Banned
ATTENTION TO ALL FACEBOOK MEMBERS: Friday, Facebook will become owner of the publishing rights of ALL your private photos. You need to make a simple change: go to 'account', 'account settings', 'facebook adverts'(along the top), 'ads shown by third parties', choose 'NO ONE' then SAVE. 2 minutes' job. And PLEASE SHARE THIS MESSAGE ON YOUR WALL. (for those who haven't done this yet..)

Как така FB стават притежатели на личните ми снимки?

Постнато от Men.bg:
Пичове и пичеси, заради все по-голямата цензура, която Социалната мрежа-майка налага, няма да можем да ви показваме мацките (като тази, която току-що качихме на сайта), защото са по бельо, а това уронва престижа на мрежата-майка, както вече споменахме. По този повод може сегиз-тогиз да отваряте сайтеца, без да чакате фб благородно да ви помони, че сме качили нов материал. Сърдечни благодарствености за разбирането :)

Въобще какво става с тия снимки из фейса? Някой ще обясни ли?
 
Последно редактирано:
Re: Някой ще ми го разтълкува ли това?

Ами не знам, ама реално тия настройки, които са описани, ги има във FB.
 
Re: Някой ще ми го разтълкува ли това?

Хаха, ае тва не гласи ли да "изключи" фейсбук рекламите?
 

Горе