SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Няколко домейна с PR5 за без пари

Re: Няколко домейна с PR5 за без пари

PR10 за 10$?? цената му е поне 2000-3000$
човека се е мъчил, регистрирал сайта в директории, купувал линкове...

или мислиш, че това е фалшив pr?
 
Re: Няколко домейна с PR5 за без пари

peter каза:
или мислиш, че това е фалшив pr?

Направи елементарна статистика на домейна и сам ще си отговориш.

p.s. Последно видях продаден домейн с PR9 за над милион наскоро в търга на живо на domaintools. Само домейна.
 
Re: Няколко домейна с PR5 за без пари

ok
Петърчо се надяваше че ще си признаеш грешката, но............ безнадеждно :)
 
Re: Няколко домейна с PR5 за без пари

Ще призная, че съм сгрешил, когато bgkulinar.info стане с ПР5, дотогава всичко са само догадки. Не ме се страх да си признавам грешките.

Междувременно погедни няколко от сайтовете ми с "фейк" ПР:

www.sportbg.com
www.tetrabulgaria.com

купени за "без пари".
 
Re: Няколко домейна с PR5 за без пари

sportbg.com - има реални линкове, и история. pr-а не му е фейк

Ще призная, че съм сгрешил, когато bgkulinar.info стане с ПР5
google знае ли нещо за този сайт? линкнал ли си към него? http://siteexplorer.search.yahoo.co...linar.info&bwm=i&bwmf=u&searchbwm=Explore+URL
поне няколко линка да си сложил
 
Re: Няколко домейна с PR5 за без пари

В блога на Илиански също има линк. Пък и какво значение има един-два-пет линка. До скоро го бях пренасочил в контролния панел на hostbulgaria, но техния редирект е 302, така че преди около месец съм го сменил на 301 т.е. всички условия са изпълнени.
 
Re: Няколко домейна с PR5 за без пари

bgkulinar каза:
Пък и какво значение има един-два-пет линка.
можи би google даже и не знае че има сайт bgkulinar.info
 
Re: Няколко домейна с PR5 за без пари

http://www.google.bg/search?q=bgkulinar.info след като показва домейна (bgkulinar.net), към който е насочен, значи все пак е "обърнал внимание" на bgkulinar.info. Остава да видим дали ще му бъде предаден ПР.
 
Re: Няколко домейна с PR5 за без пари

cloxy каза:
bgmirror.com naskoro pri 4astio4niq updeit pridobi rang 5. Naso4il sum go s 301 kum какво служи EPP Code?

Е какво , сега ше ни се хвалиш че правиш link тежест на bulgarianproperties.com?

Щото нищо друго не правиш...

насочи го към austersbg.com XaxaXa...
 
Навсякъде пише, че вече не работи номера. Ако някой го е правил наскоро с успех да каже. Не очаквах такава дупка от Google :smoker:

2005-та може да е имало някакъв бъг, но със сигурност е оправено.

Трябва да призная, че Peter, NBSP и всички останали бяхте прави. Експериментът ми с bgkulinar.info показа, че е получил П�*а на "батко" си.

Cloxy, и аз не очаквах такава дупка, но явно колкото по-голяма и по-богата става една компания, толкова повече започва да и дреме на дедовия за детайлите.
 

Горе