SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Няма такова СЕО

georgimateev

New member
http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q=handwerk

пичове, винаги съм бил на мнение, че качеството на линковете, е по-важно от количеството.. но ако видите първия резултат за тази ключова дума ще ахнете... Думата се съдържа 2 пъти в бодито или 1.6% денсити, 16% денсити в тайтъла (думата е на четвърта позиция, което не е кой знае колко висок ПР), както и веднъж в домейна. ПР 3, 50 входящи линка. КАКВО ПРАВИ ТАЗИ СТРАНИЦА НА ПЪРВО МЯСТО, ПО ДЯВОЛИТЕ?!
Единственото нещо, което може би я класира пред другите е възрастта на домейна - 2003 г. Ама все пак...
 
Re: Няма такова СЕО

мдам, ама аз ползвах директно от файърфокс търсенето и той ме праил с грешните параметри и гледам някакъв отвратителен сайт с 50 входящи линка на първо място и щях да се гаврътна :) Локализацията очеивидно е приоритетен фактор за Гугъл :)
 

Горе