SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Опитимизация за 6lokavica

mathematician

New member
Втория сайт в подписа ми се котира 4-5 позиция в Гугъла по текста в линка. Което е ОК. При същите ключови думи изписани на латиница се котира на 7-8 позиция. Обаче ми носи повече трафик. Значително повече трафик.

Явно повечето търсения в Гугъла в тази сфера са на латиница (български думи, ама изписани на латиница).

И какво се прави в случая да дръпна 2-3-4 позиции по ключовите думи, ама изписани на латиница?

В смисъл не върви да слагаш линкове (anchor) от други сайтове на латиница. Да се вкарат в Title, да се вкарат в текста. Обаче пак е тъпо. Четеш, четеш на кирилица и хоп нещо си на латиница. ;)
 
Re: Опитимизация за 6lokavica

при мен с латиницата си 6-ти. Със събмит из директории на латиница би следвало да стане работата

пък ако толкова има сметка, вземи си един домейн futbolni-prognozi редиректни си стария и си работи с него
 
Последно редактирано:
Re: Опитимизация за 6lokavica

при мен с латиницата си 6-ти.
Явно денси, че и при мен слязло на 6 място.

А никой ли не е видял, че в контента няма нито веднъж упоменат ключ и на български освен един анкор на изходящ линк?

Ало!
 
Re: Опитимизация за 6lokavica

А никой ли не е видял, че в контента няма нито веднъж упоменат ключ и на български освен един анкор на изходящ линк?

Ало!

ехеее, ти си отварял сайта ли :D

сега се загледах, че и в дискрипшъна няма футболни

mathematician, промени менюто вместо "Прогнози меню" да стане "Футболни прогнози меню"
 
Re: Опитимизация за 6lokavica

ехеее, ти си отварял сайта ли :D
Наизуст ли даваш съвети или хвърляш боб?
Естествено, че го отворих.

сега се загледах, че и в дискрипшъна няма футболни

mathematician, промени менюто вместо "Прогнози меню" да стане "Футболни прогнози меню"

Остави го и мета описанието. Слага 2-3 попадения: менюто, контента, долу в мазата и се гледа.
 
Re: Опитимизация за 6lokavica

OFFTOPIC: просто футболистите не са особенно умни ;)
 
Re: Опитимизация за 6lokavica

Може да сложиш на някоя снимка/снимки alt="futbolni prognozi", колкото да намира съвпадения с шкльокавицата примерно :) Отдолу снимката bg prognozi, вместо с div, я сложи с img :)
Или от някой друг сайт, да се линкнеш пак със снимка, с alt="futbolni prognozi" ... :)
 
Последно редактирано:

Горе