SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Откъде си купувате .de домейни в България

bobbydigital

New member
Разгледах малко цени, варират от 5 евро до 35 лева и не знам дали има някаква уловка. Някой може ли да сподели от къде е най - изгодно в България?
 
Re: Откъде си купувате .de домейни в България

Трябва немски адрес.

Адрес се намира в Германия...но как става проверката от регистъра дали адреса е верен и как се засичат нередностите.
 
Re: Откъде си купувате .de домейни в България

Адрес се намира в Германия...но как става проверката от регистъра дали адреса е верен и как се засичат нередностите.
Проверката става на случаен принцип или ако те рапортуват :). Пишат ти писмо, две, три и ако не отговориш, може би звънят на телефона и накрая гориш. Не съм 100% сигурен за процедурата, но общо взето е нещо подобно.

bobbydigital, питай ilianskim откъде и по колко ги купува.
 
Re: Откъде си купувате .de домейни в България

питам защото примерно в jumb.bg .de струва 10.95 , а в icn.bg струва 35 лева явно от icn осигуряват адрес може би ? сега ще им пиша.
 
Re: Откъде си купувате .de домейни в България

питам защото примерно в jumb.bg .de струва 10.95 , а в icn.bg струва 35 лева явно от icn осигуряват адрес може би ? сега ще им пиша.

Всичко зависи от къде ги вземаш. Ние работим с Hetzner и цената е такава, че можем да ги даваме за 10.95лв. Адрес имаме осигурен. ;D
 
Последно редактирано:
Re: Откъде си купувате .de домейни в България

За теб ли ти трябват или за ресейл. Имам домейни , от 2003 до сега само в Германия си ги регистрирам и никой за нищо не ме е търсил. Има регистратори, които функтионират само с пейпал. Цената за 10.95 е по-евтина от където и да съм чувал. Офертата звучи супер и мога да кажа, че Hetzner са много известни в Германия (имат невероятен дата център)
 

Горе