SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

От къде да си взема Feedburner ID

H1pNoTiC

New member
Хора снощи се мъчих като грешен дявол до 4 часа да си намеря въпросното ID за да заработи email subscriper-а, ама ядец, нещо не го намирам. Ако някой който се е сблъсквал с този проблем, ще съм му много благодарен да ми помогне.
 
Re: От къде да си взема Feedburner ID

Ама интересното е че като се регистрирах, не ми иска нито потребителско име, нито парола, а взе направо тия от Google акаунта ми. Опитвам да се регна на ново, ама пак ми изкача Google акаунта и немога да го махна
 
Re: От къде да си взема Feedburner ID

Няма нужда да го махаш, защото до някой си февруари всичко трябва да се мигрира към google account. Тоест старите няма да са активни. Обаче вече ID-то с новият google account как ще стане ...
 
Re: От къде да си взема Feedburner ID

Няма нужда да го махаш, защото до някой си февруари всичко трябва да се мигрира към google account. Тоест старите няма да са активни. Обаче вече ID-то с новият google account как ще стане ...
Е аз явно съм хванал новата вълна, щото след всяко Next >> от feedburner.com ме препраща към feedburner.google.com
 

Горе