SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

От къде да си купя трафик?

DeyanMarkovski

New member
Някой може ли да ми каже от къде да си купя много трафик за малко пари? Таргетиран, нетерагитиран, чуждестранни, странни, сякакъви. Моята фирма има цели 100.65 лв. така че мога да си го позволя. Но не искам да отделям време за да си го набавя тоя трафик, искам да си го купя за да стане по-бързо. Нали имаше там някви работи 10 000 посетители за 20 или 30 долара...
 
Re: От къде да си купя трафик?

DeyanMarkovski каза:
Нали имаше там някви работи 10 000 посетители за 20 или 30 долара...
Успех ти пожелавам,
ако уредиш 10 000 реални посетители за 20$, си е ебати магията
 
Re: От къде да си купя трафик?

А на твойта фирма й трябва бг трафик или...? :)
 
Re: От къде да си купя трафик?

Kъфт ще да е, :D посетителите може и да са мармоти или марсианци, се ми е 1. Важното е да има нещо в сайта ми дет да клика и да са разкарва насам натам да е по-интерестно.
 
Re: От къде да си купя трафик?

DeyanMarkovski, респект!!! :)
(на 5 водки съм, да ме извинявате за красноречието)
 
Re: От къде да си купя трафик?

DeyanMarkovski каза:
ViChiX каза:
Я кажи по-подробно какво е това, че така са го направили, че да не може нищо да схвана.

Малко инфо за системата има тук http://www.ayanev.com/adbrite-932/
Инак горния линк е за реклама в аренабг.ком през въпросната система
 
Re: От къде да си купя трафик?

Само дето арената от месеци ми отказват. Иначе веднъж ми пуснаха рекламката, та определено имаше ефект. Не мога да разбера за к'во са го сложили тоя адбрайт, при положение, че седи празен ???
 
Re: От къде да си купя трафик?

Моята фирма има цели 100.65 лв.
как да го разбирам :) фирмата има капитали на тази стойност или отделя за реклама толкова пари на месец ?! .
Аз мога да ти предложа сделка за трафик от сайт с бгтрафик 70 % от България и останалото е от българи в различни европейски държави средно по 4000-5000 посетители на ден и над 35000 импресии.Дай реална оферта ,а не 20 000 уникални за 20 долара и ще си стиснем ръцете :)
Поздрави
 
Re: От къде да си купя трафик?

ViChiX каза:
Това си е мирър сайт на адбрайт.

На мен Арената ми отказаха 4 пъти за различни сайтове и се откзах да пускам там заявки. А, БГ цените им за реклама опредлено са дървени.

DeyanMarkovski, евтин трафик можеш да купиш в адбрайт. Айде от мен да мине няма да си слагам аффид-а.
 
Re: От къде да си купя трафик?

ilianskim каза:
Моята фирма има цели 100.65 лв.
как да го разбирам :) фирмата има капитали на тази стойност или отделя за реклама толкова пари на месец ?! .
Б де ш знам как да го нарека и аз, просто полвинта си ги имах а другата полвина ми ги подариха за рожения ден и си рекох "Аааааайде на интернет бизнеса!" Имам си сичко аз, Web Page Maker, с който да си правя сайтовете, акаунт в adspace.com и в hit.bg, напрао съм готов да въртя интернет бизнес.
 
Re: От къде да си купя трафик?

Тръгнал си в грешна посока. Ако съдаваш кампания, нямаш по евтин от 5 цента на клик.

Побраузвай директорията им и си намери сайтове с кликове под 1 цент. Само не ме питай как да платиш, ще ти трябва кредитна карта или дебитна Виза.
 

Горе