SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

От пейпал в епей

ivan_fsg

New member
Здравейте, нещо ми се прецака картата в пейпал-а, затова искам да си прехвърля парите от пейпал в епей. Та въпроса ми е има ли такава възможнос, за да знам дали да си правя акаунт в епей :)??
 
Re: От пейпал в епей

Няма как да стане, освен ако не направиш с някой ексчейндж. Ти му ги пращаш в пейпала, а той на теб - в ипей. Не знам доколко някой ще се съгласи, защото при получаване на пари в пейпал има доста дебели комисионни.
 
Re: От пейпал в епей

дават ти банкова сметка в ЦКБ, не и карта (всъщност микросметката ти става разплащателна сметка в ЦКБ). ако ти се е "прецакала картата" (нещо което не си предтавям как може да стане), харесай си някоя банка, иди утре, вади нова карта, верифицирай я в paypal и тегли към нея. иначе търси някой да ти ги смени.
 
Последно редактирано:
Re: От пейпал в епей

човек, микросметката ти я правят разплащателна в ЦКБ (получаваш IBAN на микросметката в epay). може да получаваш пари по микросметка по банков път. няма опция за карта.
 
Последно редактирано:
Re: От пейпал в епей

Здравейте, нещо ми се прецака картата в пейпал-а, затова искам да си прехвърля парите от пейпал в епей. Та въпроса ми е има ли такава възможнос, за да знам дали да си правя акаунт в епей :)??

направи си линковете в подписа 4 плз. мерси. лека.
 

Горе