SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

ПР

andrian.ivanov

New member
Имам следния проблем. От няколко месеца съм със сайта... Състои се в това, че ПР ми все още е на 0 и не мога да го разбера. Имам линкове към мен и направих повечето нужни неща, но проблема остава. Имам ли СЕО пропуск някъде
 
Re: ПР

Опитай с този тук:

http://www.pagerankprediction.com/

тук горе-долу ще видиш какъв PR заслужаваш. Имай едно наум за точността му
Predicted Pagerank for domain is: PR6
много ми се иска ама ще видим... имаше един друг подобен тул, който даваше повече подробности и даваше ПР без закръглане. Изглеждаше с по добро ниво на точност от този. В друга тема на форума беше цитиран някъде.
 
Последно редактирано:
Re: ПР

На мен ми показва 0. Няма значение в доста форуми и подписи го слагам... Предполагам след време ще има 1 или 2. Идея си нямам на база какво се определя всичко
 
Re: ПР

Според мен повечето такива инструменти се базират на входящи линкове. Имаше един (не си спомням адреса) който съобщаваше, че сайта има под 100 линка и не може да направи анализ. Освен това не са верни. На мен са ми предричали на един блог PR 5 от PR 3, а на ъпдейта е падал на 2. Явно не ползват алгоритъма на Гугъла :)
 
Re: ПР

И на мен ми дава 6-чка, ама и аз си казах - ще видим :)

Predicted Pagerank for domain is: PR6
много ми се иска ама ще видим... имаше един друг подобен тул, който даваше повече подробности и даваше ПР без закръглане. Изглеждаше с по добро ниво на точност от този. В друга тема на форума беше цитиран някъде.
 
Re: ПР

При мен нещата са следмите:
Един стар сайт си остана на 4
Един нов взе 2 и един 1.

П.С. Имам едно питане което не е по темата... Имам един и-нет магазин който ползва oscommerce, но на него не могат да се добавят статий (то има такъв модол ама нещо не работи както трябва на моя темплейт), но без статий се съмнавям, че някога ще изплува в Г. и си мисля да сложа един блог към домейна, но дали ще има някакъв ефект за самия магазин или по скоро само за под-домейна където е блога?

Поздрави.
 

Горе