SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Пак за пазара - търгове само в един форум

bgkulinar

Меринджей
Мен пък страшно ме дразни, коато някой прави търг в няколко форума. Ако правиш търг по този начин, предлагам да се наддава само в един от форумите, а в другите да се пуска линк към търга.

Преди време спечелих търг в тоя форум, но се оказа, че съм го загубил, защото някой в предприемача е биднал повече.

Ако това не се промени, ще слагам червена точка на всеки, който затруднява търговията. Това е моята форма на протест.
 
Re: Пак за пазара - търгове само в един форум

Подкрепям мнението ти и аз се присъединявам към протеста - за всеки червена точка при подобен търг!!! :)
 
Re: Пак за пазара - търгове само в един форум

Ами слагайте.

Има проблем само, когато търгът не се ръководи. Както виждаш, Justan е наддал и съм обявил в предприемач, че са аутбиднати и мисля, че няма проблем.

Поздрави!
 
Re: Пак за пазара - търгове само в един форум

Твърдо ЗА!!! Дигам 2 ръчички
 
Re: Пак за пазара - търгове само в един форум

Има проблем само, когато търгът не се ръководи. Както виждаш, Justan е наддал и съм обявил в предприемач, че са аутбиднати и мисля, че няма проблем.
Тъй като съм пуснал темата след твоята, ще се въздържа от червена репутация.

Управляван или не, винаги ще има недоразумения. Например: двама дущи бидват една цена по едно и също време в двата форума. Чий бид е валиден? Сигурно има още 1000 неудобства, за които в момента не мога да се сетя.
 
Re: Пак за пазара - търгове само в един форум

Напълно ЗА.

Последно се случи това с vicove.com отворил и в предприемача тема, ама аз не знаех защото не следя форума, биднах тука, и си мисля че спечелих, но не съм :) в другия форум са дали повече.

Изопщо не е приятно.
 
Re: Пак за пазара - търгове само в един форум

nullsoft, в конкретната тема, ти беше биднал един час след края на търга, така че моят бид беше печеливш ;). Иначе да, този търг беше поводът за тази тема.
 
Re: Пак за пазара - търгове само в един форум

Кулинар: може аз тука виждам Др час :), май трябва да си настроя часовата зона.

Ето и скрийн какво виждам аз.
 

Прикачени файлове

  • sasasaas.jpg
    sasasaas.jpg
    46.8 KB · Преглеждания: 0
Последно редактирано:
Re: Пак за пазара - търгове само в един форум

Кулинар: може аз тука виждам Др час :), май трябва да си настроя часовата зона.
Няма да е лошо,

Ето какво виждам от БГ:

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • ssaaassss.jpg
    ssaaassss.jpg
    13.8 KB · Преглеждания: 0

Горе