SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Партньорсто със сайт за кредити

Kalin4y

ORM / SEO
Търся да си партнирам със сайт за бързи кредити.
Главно ме интересуват кредитни калкулатори за заеми за недвижими имоти и подобен тип новини за кредити.

при интерес може да ми пишете тук, на ICQ-то или на 0889900951
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Партньорсто със сайт за кредити

Забелязал съм, че хората ги ползва с чисто ориентировачна цел. Никой не разчита на тех на 100%
 
Re: Партньорсто със сайт за кредити

Да, и в крайна сметка като му начислят още 5 доплънителни такси и това, което си е мислил, че получава, не е това, което получава. Дори ориентировъчно. Всяка банка си има калкулатор и не може да има универсален такъв.
 
Re: Партньорсто със сайт за кредити

да, ама потребителят го кефи да си сметне ориентировъчно :)
инак остава да влезна с партньорство с банка - което е доста сложен и мъчителен процес.
 
Re: Партньорсто със сайт за кредити

да, ама потребителят го кефи да си сметне ориентировъчно :)
И този извод се базира на...? От две години работа за кредитен посредник мога да кажа, че клиентът иска цялото инфо накуп без да си мръдне пръста и си представя лихвата като константа независимо от вида на кредита, срока, месечната вноска и прочее "подробности".
 

Горе