SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Петък - ден на майстора

Re: Петък - ден на майстора

Най-хубавата тема, пък да няма отговори...:confused:
 
Re: Петък - ден на майстора

То се е видел, че пак ще се напиваме аз и админа.
 
Re: Петък - ден на майстора

То се е видел, че пак ще се напиваме аз и админа.

Да го черпиш една бира админа от мое име ;)
Ей не дойдохте на море тая година ей... само Руми беше тук, ама тогава аз пък бях зает... тц тц тц
 
Re: Петък - ден на майстора

Аз съм ок за бира, айде младежите, напънете се, че този уикенд съм в София, а другия пак съм на море :)

Бързо решавайте, че да избираме заведение. Какво ще кажете за Жадната Ламя, но е до към 12 часа. Едни скариди съм харесала там, а пържените имкартофи са 2 вида и все истински (не са бланширани). Бирата е Старо бърно наливна. Правят и ъбасно вкусни патладжани с домати и печеният съджук бил жесток.
 
Re: Петък - ден на майстора

Аз също имам предвид едно добро кръчме с култови "бабини картофки". ;D
 
Re: Петък - ден на майстора

Аз съм ок за бира, айде младежите, напънете се, че този уикенд съм в София, а другия пак съм на море :)

Бързо решавайте, че да избираме заведение. Какво ще кажете за Жадната Ламя, но е до към 12 часа. Едни скариди съм харесала там, а пържените имкартофи са 2 вида и все истински (не са бланширани). Бирата е Старо бърно наливна. Правят и ъбасно вкусни патладжани с домати и печеният съджук бил жесток.


Хехе като идеш в кръчмето им покажи поста :) няма как да не те почерпи собственика с скариди, пържени картофки и бира ;)
 
Re: Петък - ден на майстора

Най-хубавата тема, пък да няма отговори...:confused:

Ами, ела и ти. Няма да опитваме, да те корумпираме. Oбещаваме! ;D
 
Последно редактирано:
Re: Петък - ден на майстора

Хехехе идеята е доста добра, да се направи едно събиране на форума.... с тия които са свободни, както едно време правеха БГДЕВ, а може и още да го правят... поне скоро не съм ги засичал да приказват по темата :) И понеже е лято най-добре да е некъде по морето, на някое добро капанче... за препоръчване е да е из Бургас :)
 
Re: Петък - ден на майстора

Ее ми ние от провинцията какво да кажем :(
все сами да си се напиваме
аре ако има някой от Мездра да се обади , ама едва ли :(
тва е положението аз ще съм с вас духом, а тялом ще си смуча в къщи едно Холстенче
Айде със здраве
 

Горе