SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Петък среща на форума

Re: Петък среща на форума

Аз пропускам... че съм на рожден ден, както и в Събота... както и в Понеделник (то тогава моя)... тва Юни е месеца на рожденните дни ;)
 
Re: Петък среща на форума

Ако е в София ще пратя моя представител Пламен :) с камера да заснеме събитието :)
 
Re: Петък среща на форума

Твоят представител не може да се яви. Има лекарска забрана да пие алкохол (мамка му). А, пък само да гледа умно... (че не може и да яде като хората).
 
Re: Петък среща на форума

с камера да заснеме събитието :)
На питейните събрания кемерите, фотоапаратите, телефоните с фотоапарат, звукозаписните устройства и всички шпионски техники са строго забранени. А нарушилите забраната се наказват с 6 (шест) месеца запор на алкохола. :D
 
Re: Петък среща на форума

някой няма ли да направи резервация или пак ще обикаляме :)

SBI може да е оферта до 12 и след това в кривото?
 
Re: Петък среща на форума

Пичове, пийте и за мен една биричка!

Приятно изкарване, и ... да пратите снимки от събирането!


Аз скоро ще почна да пътувам по-често до София и ще отскоча и аз на някоя друга срещичка! Ам ся не мога ;-)
:D
 
Re: Петък среща на форума

8:00 Джепето На гурко 19 ( не можах да стигна до там да потвърдя резеервацията щот заради такованта градушка София прилича на военна зона )

Нямаме резервация така че,
План Б - Happy на Раковска
План Ж - обикаляне на махалата и търсене на места :)

Може да се обадите на Mr. Biks преди да тръгнете натам. Тез от групата които ги знаем ще имаме грижата да ги информираме къде сме се спрели.
 
Последно редактирано:
Re: Петък среща на форума

Хей, стига ми писа телефона в web-a :) . Последният път ми се обадиха от Министерски съвет да ме питат къде да правят някакъв си банкет.

Това е кръчмата, влиза се към вътрешен двор, завива се на дясно и се качвате нагоре. Пиците не са много дървени.

http://bgmaps.com/services/links/links.asp?linkkey=4f714922539fe24b8d2bf4517db4f869
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Петък среща на форума

А както се вижда от картата можете да си паркирате минивана пред хепито. :D
 
Re: Петък среща на форума

План Ж - обикаляне на махалата и търсене на места :)

Това ми е познато от някъде ;) Ама поне беше забавно обикалянето тогава.
Надявам се снощи да сте си изкарали яко, следващия път сте канени покрай морето :) Отпускарски месеци са все пак... плаж море... бира? :)
 

Горе