SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Плъгин за галерия - Уордпрес

Kalin4y

ORM / SEO
Някой може ли да ми препоръча някакъв плъгин за галерия към Уордпрес.
Пробвах един - nextgen-gallery, ама нещо не можах да си сортирам сниките по албуми.
Искам като отвориш страницата за галерия, да се покажат албумите. Избираш си албум и после се визуализират снимките :)
 
Re: Плъгин за галерия - Уордпрес

Първо си създаваш галерия или по-вече след това си създаваш албум и добавяш съответните галерии към албума който искаш . После създаваш нова тема или страница и вътре когато искаш да добавиш албум пишеш [album=1] или [gallery=10] може също и single което е за снимка, като всяка от тези команди приема и аргументи аз лично ползвам графичния редактор той си ги добавя и така ги пробвам всички :)
Отделно има опции с които можеш да си настроиш допълнително , като глезотии за слайдшоу и разни други :)
 
Re: Плъгин за галерия - Уордпрес

Аз ползвам Simpleviewer, но не помага за оптимизацията, защото е на флаш.
 
Re: Плъгин за галерия - Уордпрес

Nextgen gallery е едно от най-добрите приложения за тая работа. Ако още не можеш да се оправиш с него драсни едно ЛС и ще ти обясня по скайп. Лесно е!
 
Re: Плъгин за галерия - Уордпрес

По някаква причина Nextgen gallery ми скапва хтмл редактора на два клиентски сайта (на различни хостинги).
 

Горе