SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Подписите във форума

nbsp

New member
Едно уточнение за подписите във форума.... за да няма после мрънкане :)

Ако пишете без активиран подпис, и в последтвие го активирате постовете през времето с неактивен подпис си остават без такъв.
Така, че е добре да си резервирате подписа с каквото и да е в него...
Ако държите на линкове разбира се ;)
 
Re: Подписите във форума

Как става резервирането ?
В контрол панела не намерих линк, а директно с URL съобщава че не ми е разрешено да имам подпис.
Това нещо като анти линкспам ли е ?
 
Re: Подписите във форума

15 поста, 15 дни регистриран и карма по-голяма от 0 (стартовата е 10)
 
Re: Подписите във форума

ОК, Sp0oN и nbsp.
Благодаря за инфото.
Ако са 10 - това ще е десетото...аха ясно - 15.
Питах защото по принцип никнейма ми е свързан с подписа и така е незавършен.
 
Re: Подписите във форума

...никнейма ми е свързан с подписа и така е незавършен.
Stanchev...goes to Hollywood?:p
 
Re: Подписите във форума

Де такъв късмет.... :)
Айде останаха с един по-малко постовете до 15.
 
Re: Подписите във форума

...ъъъм калине не, че искам нещо да те притеснявам и така нататък, ама ти си ги направил :) даже няколко пъти по толкова ... къде 882-3 са :)
 
Re: Подписите във форума

А къде мога да си зяпам кармата да видя колко ме мразят и дали в събота трябва да плачкам на всички да ми дигат кармичката, че иначе Марто ще иска да ме банва
devil2.gif
 
Re: Подписите във форума

Абе няма да банвам за карма точно, но скоро като ти падне под 0 ще разбереш, какви недостатъци има групата "Трол" :D
 
Re: Подписите във форума

А къде мога да си зяпам кармата да видя колко ме мразят и дали в събота трябва да плачкам на всички да ми дигат кармичката, че иначе Марто ще иска да ме банва
devil2.gif

Кликваш горе в дясно на твоите везнички в някой пост, както си логнат и вместо да ти даде да гласуваш ти показва колко точки имаш.

Аз да гъ ева, имам само 12, и освен това изтървах първа страница на темичката. Втора страница кой знае кога ще види ПР :D
 

Горе