SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Помощ с sape.ru

За: Помощ с sape.ru

За: Помощ с sape.ru

Под КЪДЕ сигурно разбираш футър, хедър, сайдбар?
 
За: Re: За: Помощ с sape.ru

За: Re: За: Помощ с sape.ru

Лична инспекция на всеки сайт.
Много си прав. Сапе е скапана борса. Във всички англоезични борси когато купуваш си пише къде е линка, а в сапе оставе че не пише и трябва да гледаш на ръка, но и като го купиш в 60% от случаите се оказва че линка е бял текст на бял фон или е извън тага body и трябва да го откажеш. Аман от тия руски хитреци :fight:
 
Re: За: Re: За: Помощ с sape.ru

Re: За: Re: За: Помощ с sape.ru

Много си прав. Сапе е скапана борса. Във всички англоезични борси когато купуваш си пише къде е линка, а в сапе оставе че не пише и трябва да гледаш на ръка, но и като го купиш в 60% от случаите се оказва че линка е бял текст на бял фон или е извън тага body и трябва да го откажеш. Аман от тия руски хитреци :fight:

Аз винаги си подбирам страниците-донори на ръка. По-времеемко е, но спестяваш пари и имаш възможност да купиш линкове, които реално работят. Тънкият момент е, че индиректно можеш да отсееш тарикатите, които бухат блока с линкове във футъра или го крият. Просто трябва малко да разгледаш самата страница. Лошото е, че това работи само за URL-и, които не са скрити при търсене и преди покупка. С времето развиваш усет - това е.
 
Re: Помощ с sape.ru

Да не говорим, че няма как по друг начин да хванеш линкове за казина, възрастни и прочее.

ОФФ: Какво ти пречи да преглеждаш скритите линкове? Нали отиват в заявки и там можеш да си ги преглеждаш? Или друго имаш предвид?
 
Re: Помощ с sape.ru

Скритите можеш да им видиш реалния url едва след като потвърдиш заявката.
 
Re: Помощ с sape.ru

Скритите можеш да им видиш реалния url едва след като потвърдиш заявката.
Нещо бъркаш. Не знам коя версия ползваш, но аз си ги виждам още в заявки, преди купуване.
 

Горе