SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Предлагам SEO Услуги

Статус
Not open for further replies.

muslim

Husein
Здравейте,

Казвам се Хусеин Юсеинов от 6 години се занимавам с оптимизация за търсачки - SEO.

Предлагам цялостна оптимизация и seo одит на изгодни цени.

Повече може да научите от сайта ми SEO Услуги

Благодаря!
 
Последно редактирано:
Re: Предлагам SEO Услуги

В какво се изразява гаранцията за излизане на първа страница при нов сайт?
Тоест, плащам си за оптимизация, давам нов сайт, той не излезе на първа страница, какво става тогава?
 
Re: Предлагам SEO Услуги

Гаранцията се изразява в това, че първоначално плащате 50% от цялата сума, в случай че не успеем да постигнем желания резултат, в случая 1-ва страница, не ни изплащате останалата сума, плюс това ви връщаме още 25% от сумата, която вече сте платили.
 
Re: Предлагам SEO Услуги

Не мислите ли, че ако не успеете да постигнете обещаният резултат трябва да си платите взетите пари на клиента на 100% + обезщетение?
 
Re: Предлагам SEO Услуги

Аз ли бъркам, или под "гарантирани резултати" разбирам нещо съвсем друго ? Това, което предлагате е по-скоро някаква форма на заплащане обвързано с постигнатите резултати.
Съвсем отделен е фундаменталният за SEO въпрос - и когато видя някой тръгнал да обявява "гарантирани резултати" веднага ми светва червената лампичка - може ли някой да гарантира нещо, което не зависи на 100% пряко от него, а от 3-ти субект (в случая всемогъщия Гугъл).
 
Re: Предлагам SEO Услуги

Не мислите ли, че ако не успеете да постигнете обещаният резултат трябва да си платите взетите пари на клиента на 100% + обезщетение?

Както каза Иво труда все пак се заплаща, това което аз мисля вече го споделих, това са моите правила, посочил съм ги ясно в личния ми сайт и в случай сключване на договор също. Клиента е този който ще прецени дали си заслужава.

Моята цел е да се докажа в seo сферата а не да мамя хората за 25% от договорената сума, все пак 100% си е три пъти повече.

Аз ли бъркам, или под "гарантирани резултати" разбирам нещо съвсем друго ? Това, което предлагате е по-скоро някаква форма на заплащане обвързано с постигнатите резултати.
Съвсем отделен е фундаменталният за SEO въпрос - и когато видя някой тръгнал да обявява "гарантирани резултати" веднага ми светва червената лампичка - може ли някой да гарантира нещо, което не зависи на 100% пряко от него, а от 3-ти субект (в случая всемогъщия Гугъл).

След като предлагам гарантиран резултат значи съм много наясно със състоянието на SEO-то в България и реално какво мога да постигна като резултат.

Благодаря за интереса!
 
Последно редактирано:
Re: Предлагам SEO Услуги

Няма гаранция за 1ва страница. Има гаранция за свършена работа с очаквания, сайт-а да се появи на първа страница след определен период от време - примерно 4-5 месеца.

Трябва да се плаща, когато се предостави доклад всеки месец.
 
  • Like
Реакции: nbsp
Re: Предлагам SEO Услуги

Няма гаранция за 1ва страница. Има гаранция за свършена работа с очаквания, сайт-а да се появи на първа страница след определен период от време - примерно 4-5 месеца.

Трябва да се плаща, когато се предостави доклад всеки месец.

Каза го по-добре от мен, признавам!

Сега много ясно че не може да се даде 100% гаранция за първа страница (освен ако нямате договор с Гугъл), но за толкова години seo оптимизация не съм се провалял, последните ми проекти съм по които съм работил съм ги изкарвал на първа страница за по 2 седмици, което разбира се е относително, но не е тук мястото да го обяснявам подробно.

Имам някои много силни преимущества които ми спомагат за бързото класиране на сайтовете, които са wite hat seo техники, например представете си да имате възможност с лекота да добавяте сайтове в дмоз.орг директорията.

6 години и да не сме те чували ??? Това като ядем салата, не пасем тре...

От толкова време се занимавам със seo, а не съм предлагал платени услуги.

Между другото редактирах и първия си пост за да не се дразнят някои хора.

Ще помоля, ако е възможно някой модератор да заключи темата, мисля че вече направих достатъчно пояснения.

Благодаря!
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе