SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Предложение - безплатен пощенски сървър от Dir.bg

shtarkelov

New member
Здравейте,
Бих искал да представя на вниманието ви услугата Free Mail Server, предлагана от Dir.bg.
Предвид характера и потенциала на сайтовете на повечето хора в този форум, считам че вероятно ще проявите интерес към нея.
Какво e Free Mail Server: Услуга, която ви дава възможност да предлагате
електронна поща с вашето домейн име, през вашия сайт, на вашите: клиенти,
приятели, фенове или просто на вашата аудитория. Така вашите потребители
ще могат да си регистрират безплатно пощенска кутия с името на вашия сайт.
Услугата е напълно безплатна, изисква само регистрация на адрес server.dir.bg.
Примери за интегриран Free Mail Server в сайтове на наши партньори,
можете да видите на следните адреси:

http://mail.az-deteto.com/
http://asenovgrad.org/mail/
http://zanimavka.net/content/view/414895/176/

Ако проявявате интерес към услугата или просто имате въпроси, не се колебайте
да се свържете с нас.


Поздрави!
Dir.bg Team
M-Tel: 0887 261 987
Globul: 0899 981 692
Vivatel: 0878 969 455
БТК : +359 2 969 45 33
е-mail: support@dir.bg
 
Последно редактирано:
Re: Предложение - безплатен пощенски сървър от Dir.bg

Дам услугата за момента е уникална по рода си за България, но аз имам някой жабележки, понеже вече може би половин година ползвам услугите ви за безплатен майл сървър. Първоначално имах някакъв проблем с логването( след като се свързах с вас по телефона проблема беше отстранен за което много се радвам при положение, че е безплатна услуга се учивих от съпорта). След това имах проблем с получаването на някой писма. В момента незнам дали още си стои този проблем, не съм обръщал внимание, но преди време имах редица главоболия именно понеже не бях получил данните за закупения от мен хостинг на емайл сървъра ви :(

Естествено въпреки всичко, знаете, че ние Българите винаги сме недоволни и желаем повече, за което ще ме извините :)

Специално аз бих се радвал ако наблегнете малко повече на тази услуга, като предоставяте някакъв админ панел евентуално с статистика за регистрациите и активността на пощенските кутии. За сега това мога да го следя единствено от месечните писма които получавам от вас с татистика, но това е доста неудобно имайки предвид, че получавам доста писма. Другото което не ми се понрави толкова е, това, че след като натисна на пощата си логаут ме препраща в страница на дир.бг. Според мен доста от хората биха желали след като потребителите им влязат и след като излязат да ги препраща на страницата от която са влезли.

Знам, че не написахте мнението си толкова за това някой да ви дава ъкъл как да си вършите работата, но просто като видях темата реших да се възползвам. Надявам се да не съм ви убидил нещо и още повече се надявам да наблягате все повече на услугите които са целенасочени към нас уебмастерите ;)

Поздрави
Андон Иванов
 
Re: Предложение - безплатен пощенски сървър от Dir.bg

Благодаря за препоръките, всъщност над повечето от нещата които споменавате вече се работи.
Относно проблемите с получаване на писма – ако се появят отново такива, моля пишете на момента във формата ни за обратна връзка или позвънете на телефоните в сигнатурата, за да можем да реагираме своевременно.
 
Re: Предложение - безплатен пощенски сървър от Dir.bg

Благодаря за препоръките, всъщност над повечето от нещата които споменавате вече се работи.
Относно проблемите с получаване на писма – ако се появят отново такива, моля пишете на момента във формата ни за обратна връзка или позвънете на телефоните в сигнатурата, за да можем да реагираме своевременно.
Интересно се получава, когато знам, че трябва да имам писмо.

А когато не знам, че имам писмо, как да разбера, като не е дошло? :eek:
 
Re: Предложение - безплатен пощенски сървър от Dir.bg

Специално аз бих се радвал ако наблегнете малко повече на тази услуга, като предоставяте някакъв админ панел евентуално с статистика за регистрациите и активността на пощенските кутии.

Другото което не ми се понрави толкова е, това, че след като натисна на пощата си логаут ме препраща в страница на дир.бг. Според мен доста от хората биха желали след като потребителите им влязат и след като излязат да ги препраща на страницата от която са влезли.
 
Re: Предложение - безплатен пощенски сървър от Dir.bg

Чисто технически, трябва да сменя МX записите на домейна си с тези на вашия мейл сървър?
 
Re: Предложение - безплатен пощенски сървър от Dir.bg

Да, MX записа трябва да се насочи към mail.dir.bg за да сработи.
 
Re: Предложение - безплатен пощенски сървър от Dir.bg

аз имам въпрос. Да кажем съм заинтересуван, сайта ми е с над 11000 посещения на ден според тиксо. Сега,... интересувам се от това какъв контрол имаме върху самия дизайн вътре в майлбокса и върху еркламни спотове там.

Не мога да си позволя фоотер-а който видях в примерните сайтове да има линкове към дир... камо ли след лог оут да отиват потребителите в дир.

Това което аз мога да предложа за да се замисля за Вашата оферта е вие като техничеки собственици на моите майл боксес, да ползвате реклами позиции в кутиите (банери или карета) който да са разделени %но. Т.Е. 4аст от тях за вас, 4аст за мен, на ротация. Фоотер разбира се си е мой.

Тези неща възможни ли са?
 
Re: Предложение - безплатен пощенски сървър от Dir.bg

Каква е гаранцията, че няма за се отметнете след година-две? Имах безплатна поща едно време в дир.бг и явно решихте, че сте в преразход(и от най популярна услуга се закопахте естествено) и решихте да блокирате пощите и да иската плащане. това хубаво, но приемахте съобщения без да давате на собственика да си ги чете вместо да ги връщате.

Цената на мейл сървър е несравнимо малка в сравнение с цената на миграцията на такъв, държан то трета страна. А дир-а не се от тези, на които аз поне бих се доверил. Така че внимавайте в какво се забърквате!
 
Последно редактирано:

Горе