SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Предложение за СЕО конференцията 2013

azsym

New member
Колеги,
браво за СЕО конф. Много добра идея. Но...
винаги има едно но.
Предполгам сте били на конференции с повече от 1 поток в чужбина и ви е направило впечатление, че лекциите който искате да слушате са в разлини зали. И се чудите: баф дае мааму, ама аз искам да видя точно тези лекции. И изведнъж, опааа ко се оказва: че лециите почват и свършват точно по едно и също време:

напр:
зала 1
10:00-10:45 лекция 1
1045-11:30 лекция 2
зала 2
10:00-10:45 лекция 3
1045-11:30 лекция 4

и ако искате да видите лек 1 и 4 просто се местите 20 м в другата зала.

Не змам защо при вас лекциите са мазало, пропокриват се и не може да се скача от зала в зала.
Ако е нарочно или аз пропускам нещо, ОК
Ако не е моля обяснете - така се ограничава избора на хората, платили си билети.
 
За: Предложение за СЕО конференцията 2013

За: Предложение за СЕО конференцията 2013

Интересно ми е какво щеше да измислиш, ако искаше да гледаш лекции 2 и 4 по твоята логика :D
 
Re: За: Предложение за СЕО конференцията 2013

Re: За: Предложение за СЕО конференцията 2013

Интересно ми е какво щеше да измислиш, ако искаше да гледаш лекции 2 и 4 по твоята логика :D
По моята логика ще ти кажа какво щях да измисля. Ама ти давам срок до утре в 1500 ч форумно време. И ако до тогава не си се сетил, ще ти кажа ;)
 
Re: За: Предложение за СЕО конференцията 2013

Re: За: Предложение за СЕО конференцията 2013

По моята логика ще ти кажа какво щях да измисля. Ама ти давам срок до утре в 1500 ч форумно време. И ако до тогава не си се сетил, ще ти кажа ;)

и както обещах - нищо не може да се направи в тоя случай. това не променя първото ми мнение обаче. ако имаш нужда от повече разяснения, кажи.
 
За: Предложение за СЕО конференцията 2013

За: Предложение за СЕО конференцията 2013

Интересно ми е какво щеше да измислиш, ако искаше да гледаш лекции 2 и 4 по твоята логика :D

Щеше да избере темата, която му е по-важна или ако са 2ма да се разделят и после да споделят чутото.
Или много често записите с лекциите са достъпни за сваляне или ако е някой мастер клас се продават след това.
Но принципно е прав и това е наистина практика, лекциите да започват и свършват в едно и също време и това се спазва много точно именно за да може да става преливането от една зала в друга органично.
Странно, че не е било така.
 
За: Re: За: Предложение за СЕО конференцията 2013

За: Re: За: Предложение за СЕО конференцията 2013

и както обещах - нищо не може да се направи в тоя случай. това не променя първото ми мнение обаче. ако имаш нужда от повече разяснения, кажи.

Все се надявах, че ще напишеш нещо смислено и ще ме изненадаш, но уви.... греда след греда :D
 
Re: За: Re: За: Предложение за СЕО конференцията 2013

Re: За: Re: За: Предложение за СЕО конференцията 2013

Все се надявах, че ще напишеш нещо смислено и ще ме изненадаш, но уви.... греда след греда :D

Греда. След спама ти по темата и, че се правиш на ощипана девица, това да го разбирам ли като искане за повече инфо. Аааа, чакай - ти от организаторите ли си?
Аааа
 
За: Re: За: Re: За: Предложение за СЕО конференцията 2013

За: Re: За: Re: За: Предложение за СЕО конференцията 2013

Греда. След спама ти по темата и, че се правиш на ощипана девица, това да го разбирам ли като искане за повече инфо. Аааа, чакай - ти от организаторите ли си?
Аааа

Единственото инфо, което ме интересува е, ти колко събития си организирал? От твоя спам по темата разбирам, че само си чувал и чел за такива, но като орагнизатор опита ти е равен на нула. А от останалия спам във форума май и опита ти в web е толкова, но това е друга безмислена тема.
 

Горе