SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Преместване на IPB форум = blank page

johnny

trigger hippie
Местя си сайта на нов хостинг, всичко вървеше точно, но IPB форума дава грешки или по-скоро дава бял екран. Всичките файлове съм качил, качил съм базата, настроил съм конфиг файла и не иска, някакви предложения?
 
Re: Преместване на IPB форум = blank page

Виж в конфига (или някъде другаде в настройките), трябва да има дебъг моде, пусни и ще видиш грешката.
 
Re: Преместване на IPB форум = blank page

Това ще ти покаже грешките. Сложи го някъде в началото и като си ги оправиш го махни.
Код:
ini_set('display_errors','1');
error_reporting(E_ALL);
 
Re: Преместване на IPB форум = blank page

Мерси но това не даде резултат.
Отново излзиа празна страница.
Слагамо го най-отгоре в PHP файла, след < php заглавката, може би има по-добър начин?
Опитах да го сложа в index.php както и в usercp.php

Проблема е следния: http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=12175
 
Re: Преместване на IPB форум = blank page

Инсталирай на новия хостинг същата версия на IPB /същия скрипт 1:1/ която имаш и на стария.Понякога една и съща версия е дооправяна от различни хора /нулираните версии /.Пробвай и този вариант.
 
Re: Преместване на IPB форум = blank page

Относно оригиналната тема и горния пост: съгласен съм - файловете трябва да са еднакви както и конфигурацията оправена за новия сървър.
 
Последно редактирано:

Горе