SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Препоръчайте хубав телефон

За: Препоръчайте хубав телефон

За: Препоръчайте хубав телефон

Като гледам, вече си го взел и едва ли това мнение ще реши вече нещо, но iPhone 4S е наистна отличен телефон.
Единствен недотатък е батерията, но това е при всички смартфони, който се решава с външен акумулатор, с размера на цигарена кутия и при мен е с мощност 8400 mAh, който ми зарежда телефона за 30-40 мин. и не пречи докато се зарежда, да се използва.
Иначе при мен батерията издържа не повече от 4-5 часа (поща, скайп, icq, SIP телефон във фонов режим, скайп, навигатор).
Но иначе честито с придобивката :)
 
За: Препоръчайте хубав телефон

За: Препоръчайте хубав телефон

Тоест, ако искам да си избера една от двете операционни системи да избера IOS, а не Android???
За Apple е ясно Iphone 4S - то друго по-ново няма. За Android phone кой е добър в момента?
 
За: Препоръчайте хубав телефон

За: Препоръчайте хубав телефон

Някакъв бюджет предвидил ли си? Каквото и да си предвидил, ще ти препоръчам и в двата ценови сегмента - евтини и скъпи смартфони, но качествени и двата:

1. Samsung Galaxy Y Pro Duos, бгколинаре, това е за 2 карти
2. Nokia Lumia 900

И двама може да ги разлгедаш, и на двата съм хвълил око, но ще се вземе този, който ще отговаря на временото ми настроение и бюджет. :)
 
За: Препоръчайте хубав телефон

За: Препоръчайте хубав телефон

За Android phone кой е добър в момента?
Samsung Galaxy S 3 (последният Samsung), HTC One S/X (почти последни класови HTC-та), а за гийкове от форума перфектното устройство е Samsung Galaxy Note заради огромния дисплей 8).
 
Re: Препоръчайте хубав телефон

С риск да прозвучи малко изтъркано, но аз препоръчвам iPhone 4 S. Ето характеристиките.
Код:
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_4s-4212.phpphone specifications
 
Последно редактирано от модератор:

Горе