SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Препоръчайте хубав телефон

fridge

Senior Member
Телефонът ми му е време за смяна, препоръчайте нещо качествено с WiFi, от което мога да върша елементарна работа (мейли, скайп, фейсбук, форуми), да е удобен за писане и да има по-голям дисплей (затова клоня към Blackberry) и да има GPS.

Всякакви идеи са добре дошли :)
 
Re: Препоръчайте хубав телефон

в момента съм с Dell Streak
http://www.technopolis.bg/b2c/detai...2441084408209End;saplb_*=(J2EE7368800)7368853

Машинката е невероятна - много бърза, невероятно удобна, можеш да правиш почти всичко, което и през компютъра. фтп, редакция на файлове със синтакс хайлат, торенти, скайп, игри, офис документи, ГПС, ВиФи, 5мп камера, 1гХц процесор, 5" екран и т.н., и т.н....
 
Re: Препоръчайте хубав телефон


+1

Имам Blackberry Storm2, а на приятелката взех iPhone 4 и за това мога да ти кажа правилния избор е iPhone 4. ББ пред него остава жалка имитация на телефон :D

За навигация и двата телефона не са подходящи ( само да уточня не са подходящи за мен, поради простата причина че няма ФРЕЕЕЕ софтуер, поне аз не съм намерил)

Сега някои ще кажат за Google Earth, което е фрий като софтуер- НО пък постоянно ще ти точи Интернет докато работи и ако излизаш като мен в чужбина работата става ДЕБЕЛА от към сметка :D

За навигация ползвам стария си телефон Nokia E71 с ГАРМИН с две карти на България и Европа върши чудесна работа.
Ако не ти се дават много пари за телефон Нокиа Е71 е идеален, втора ръка се намира за около 150-200 лв.
 
Re: Препоръчайте хубав телефон

+1

Имам Blackberry Storm2, а на приятелката взех iPhone 4 и за това мога да ти кажа правилния избор е iPhone 4. ББ пред него остава жалка имитация на телефон :D

За навигация и двата телефона не са подходящи ( само да уточня не са подходящи за мен, поради простата причина че няма ФРЕЕЕЕ софтуер, поне аз не съм намерил)

Сега някои ще кажат за Google Earth, което е фрий като софтуер- НО пък постоянно ще ти точи Интернет докато работи и ако излизаш като мен в чужбина работата става ДЕБЕЛА от към сметка :D

За навигация ползвам стария си телефон Nokia E71 с ГАРМИН с две карти на България и Европа върши чудесна работа.
Ако не ти се дават много пари за телефон Нокиа Е71 е идеален, втора ръка се намира за около 150-200 лв.

То по принцип рутиращ софт с хубава карта няма безплатен за нито един телефон ... Но за iphone след jailbreak има много кракнати :)
Аз да споделя за iphone - gmail с пуш, много добър и работи много бързо.
Може би най-доброто фейсбук приложение от всички телефони
Скайп с видео разговори и всичкото си трябва.
След няколко дни се свиква с писането и става много бързо. Аз цялата си мейл кореспондеция я водя от iphone-a.
 
Последно редактирано:
Re: Препоръчайте хубав телефон

Дадоха ми да тествам LG x2. И съм с малко смесени чувства, един ден телефона просто заби и като го пипнах беше бая топъл, нищо особено не беше включено, но от тогава не ми е правил проблем. Тия дни ще го върна, но като цяло това за което го ползвах (телефон, смс, проверка на поща, бутане по админ секцията на един он-лайн магазин и др. дребни нещица) свърши работа в степен много задоволително. Дай до каква сума търсиш телефон?

П.С. Исками се Desire HD/HD2/Z да пробвам как са...
 
Re: Препоръчайте хубав телефон

До тук изброените подкрепям galaxy s2, Dell Streak и моя личен фаворит Nokia N8....
iPhone връща еволюцията при телефоните назад!
 
Re: Препоръчайте хубав телефон

За навигация ползвам стария си телефон Nokia E71 с ГАРМИН с две карти на България и Европа върши чудесна работа.
Ако не ти се дават много пари за телефон Нокиа Е71 е идеален, втора ръка се намира за около 150-200 лв.
+1 за E71 или Е72
 
Re: Препоръчайте хубав телефон

То по принцип рутиращ софт с хубава карта няма безплатен за нито един телефон ...

Глупости :) На андроида съм с iGo, a на нокиата с Гармин... И 2-те с перфектни карти
 
Re: Препоръчайте хубав телефон

и коя от двете е безплатна? :)

добавка: Аз се боря доколкото мога с китайските стоки :) а тука би трябвало да се борите точно с този вид интелектуални кражби :) или поне да ги прокламираме, защото е ясно, че всеки ползва или е ползвал пиратски софтуер.

глобул и виваком имат вече неограничени по трафик пакети за интернети, затова гугъл мапс става.

А инак както и миналата година пак ще кажа, телефон без хардуерна клавиатура е супер бавна и неудобна работа, ако може да се добави kbd е супер :)

допколкото помня, нокиа би трябвало да има безплатен нокиа мапс или нещо такова. ето за подробност http://maps.ovi.com/;jsessionid=1AB...a-1#|42.6980205|23.3122345|12|0|0|normal.day?
 
Последно редактирано:
Re: Препоръчайте хубав телефон

Благодаря за идеите! Засега клоня към Dell Streak заради големия дисплей :) Малко е голям за телефон, ама предполагам ще го ползвам основно с handsfree.
 
Re: Препоръчайте хубав телефон

Благодаря за идеите! Засега клоня към Dell Streak заради големия дисплей :) Малко е голям за телефон, ама предполагам ще го ползвам основно с handsfree.

Повярвай ми, този телефон ще го ползваш не само като слушалка... Като отвориш браузъра и ще видиш разликата, която дава големият екран :)

Принципно да знаеш, че батерията му се зарежда на 2 дена максимум... Това е единственият недостатък, за който се сещам.

А ако му вържеш блутут клавиатура и мишка (да, поддържа мишка!), нещата стават много куул :)

Чакам всеки момент да излезе фърмуера с андроид 2.3, а пък някакъв руснак е подкарал линукс...
 
Re: Препоръчайте хубав телефон

След като мнението ми не се покрива с мнението на някой друг и отнасям червена репутация? Тука нещо някой е объркал идеята на форумите - дискусия и разнищване на даден проблем.
iPhone връща еволюцията назад! Липсва multitasking, липсва връзка с други устройства, поставя огромно ограничение върху използването на софтуер/услуги, смешна камера, и това 'ограничение' за използване само на пръст върху дисплея е адски смешно... Вече дори и големия му дисплей не е предимство пред останалите.
Лично мнение, но Apple имат добър PR и нищо повече!
 
Re: Препоръчайте хубав телефон

Абе няма ли нещо от горните ама с 2 сим карти?

има допълнителни докове за iPhone за 2ра сим, но не знам как работи с тях

@Poltargaista, iPhone-a си има мултитаскинг, а това ограничение се нарича капацитивен тъч, принципа му на работа се различава от резистивния, за това не може да се натиска по дисплея с каквото ти падне. Но си има и своите плюсове, разбира се...
 
Последно редактирано:
Re: Препоръчайте хубав телефон

Взех си Dell Streak, засега съм доволен, дисплеят е огормен и Android се оказа доста френдли система :)
 

Горе