SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Препоръчйте софт за емайл маркетинг

ioio

New member
Ако някои е правил проучване или ползва софтуер за емаил маркетинг, нека сподели.Имам сайт с клиенти на които им пращам уведомителни емаили от време на време но броят им нарастна и програмката която съм си писал аз започна да дава бъгове.Разглеждах http://www.sendblaster.com/bg/ и ми харесва но предполагам че има доста такива така че ако някои е запознат и изкаже мнение ще ми спести 2-3 дена проучвания.
 
Последно редактирано:
Re: Препоръчйте софт за емайл маркетинг

А аз препоръчвам Aweber - цената е ниска, а освен това има 1$ тестване за първия месец. Мисля, че това е най-добрият вариант
 
Re: Препоръчйте софт за емайл маркетинг

offtopic: за тоя дет ми е лепнал червената точка - не всяко изпратено писмо е спам и ти пожелавам дано спама да залее всичките ти пощи, junk-a в инбокса да ти ходи ... па после ела казвай кое е спам, амън от разбирачи
 
Re: Препоръчйте софт за емайл маркетинг

offtopic: за тоя дет ми е лепнал червената точка - не всяко изпратено писмо е спам и ти пожелавам дано спама да залее всичките ти пощи, junk-a в инбокса да ти ходи ... па после ела казвай кое е спам, амън от разбирачи

Аз ти лепнах червената точка и е на база (най-вече първото на фона на дискусията):
http://www.webmasterbg.org/showpost.php?p=65377&postcount=13
http://www.webmasterbg.org/showpost.php?p=61818&postcount=1

Съдейки по горните две мнения, за мен ти си спамър. Който каквито точки ще да ми лепи, това е моето мнение и се обосновам за него.

Е-мейл маркетинг е софт наименованието на спамването.
 
Re: Препоръчйте софт за емайл маркетинг

ivo.apostolov съжаляван но не мога да се съглася с теб.Моите клиенти дори ми се сърдят като не им пращам повечко време емаилите защото изпускат ценна информация.Има огромна разлика между наистина поискани известия и спамването.
 
Re: Препоръчйте софт за емайл маркетинг

Уважавам Иво заради работата му, но не мога да се съглася с него. Според мен мейл маркетинга е "бюджетен метод" за реклама и като такъв той дава шанс на малки фирми и прохождащи предприемачи да застанат на картата. Без него все по-малко прохождащи фирми и хора, като нас биха имали шанс. Това ли искаме? Нали именно затова работим в Интернет, за да имаме свободата да бъдем себе си, да работим за себе си и да имаме възможност за изява в среда където ако си достатъчно интелигентен може да се съревноваваш с международни корпорации и да успееш. Ограничаването на именно тези методи на реклама намаляват шанса за такава конкурентност. Това ли искаме?
 
  • Like
Реакции: gvv
Re: Препоръчйте софт за емайл маркетинг

@sdd интересно ми е какво имаш впредвид с "мейл маркетинг"? Ако това е изпращане на "непоискани търговски съобщения" то си е чист спам, забранено и наказуемо. Ако по някакъв начин получателят се е абонирал/съгласил за получаване на мейли от даден сайт, тогава всикчко си е ОК
 
Re: Препоръчйте софт за емайл маркетинг

Имам предвид мейл маркетинг не спам маркетинг , защо ми е да спамя като има 100000 начини да се абонират хората доброволно, дали защото имаш ценен бюлетин или им даваш нещо безплатно.....
Ако толкова държа определена целева група от определен форум/сайт да се абонират пак си има начини, или си плащаш да се включат в тамошния бюлетин , или си купуваш реклама . В интернет няма нищо безплатно, за да има сайтове и полезно инфо на тях някой трябва да плаща за това, напълно нормално е един сайт да се издържа от реклама или да включи търговски елементи в бюлетина си.
 
Последно редактирано:
Re: Препоръчйте софт за емайл маркетинг

Не се изказвайте неподготвени, точно тоя тип програми много трудно може да се използват за спам. Да не кажа невъзможно.
Иначе аз препоръчвам MailChimp - не е скъпо, супер гъвкаво (API-та, ала бала), а и списъка им с клиенти не е никак лош.
 
Последно редактирано:
Re: Препоръчйте софт за емайл маркетинг

Иво, ти не си у ред. Явно пролетта не ти влияе добре. Какво общо има пък обявата на работа със спама ?
Освен това, тънката е границата между спам и емайл маркетинг. Никога не съм си позволявал да пращам непоискани съобщения. Винаги съм ползвал списъци от мои или партньорски сайтове.
 
Re: Препоръчйте софт за емайл маркетинг

Иво, ти не си у ред. Явно пролетта не ти влияе добре. Какво общо има пък обявата на работа със спама ?
Освен това, тънката е границата между спам и емайл маркетинг. Никога не съм си позволявал да пращам непоискани съобщения. Винаги съм ползвал списъци от мои или партньорски сайтове.

Както казах, това е моето мнение, което е съставено на база горните две мнения. Не ангажирам никого с него.
И казвам, че съм аз, след като очевидно е мега проблем кой е сложил червената точка, ако някой не е съгласен, знае какво да прави. ;)
 

Горе