SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Приблизителни месечни търсения на Google Analytics?!

Re: Приблизителни месечни търсения на Google Analytics?

Re: Приблизителни месечни търсения на Google Analytics?

Mоже, изключи си персонализирания сърч и виж в тула тесния сърч колко търсения дава.
 
Re: Приблизителни месечни търсения на Google Analytics?

Re: Приблизителни месечни търсения на Google Analytics?

Изключен е, оставен е на всички страни, всички езици и "Настолни и преносими устройства", без кавички Широко - 14 800, [Точно] - 8100, "По фраза" - 8100.. найстина е странно.. има голяма разлика когато му е зададено "Всички мобилни устройства", но според мен нас ни интересуват повече настолните.. не знам, нещо не е както трябва..
 
Последно редактирано:
Re: Приблизителни месечни търсения на Google Analytics?

Re: Приблизителни месечни търсения на Google Analytics?

всички страни, всички езици.

и се класираш на второ място във всички региони и всички езици? ;-)
 
Re: Приблизителни месечни търсения на Google Analytics?

Re: Приблизителни месечни търсения на Google Analytics?

Дори е на първо място, а точния сърч показва 5400 търсения. Може евентуално саради това, че сме в БГ да показва сайта му на първо място. Пълна мистерия.
 
Re: Приблизителни месечни търсения на Google Analytics?

Re: Приблизителни месечни търсения на Google Analytics?

Имам още няколко такива фрази, айде за там е разбираемо щото се класирам малко по-назад, но все пак е доста търсенето.. нещо не е наред и не мога да разбера какво..
 
Re: Приблизителни месечни търсения на Google Analytics?

Re: Приблизителни месечни търсения на Google Analytics?

в Adwords задай региона на сайта и гледай търсения в "твой регион".

2. google analytics кода коректно ли е сложен?
 
Re: Приблизителни месечни търсения на Google Analytics?

Re: Приблизителни месечни търсения на Google Analytics?

Тоест да му дам примерно Съединени щати, от където е пуснат сайта и език английски? Не можах да схвана точно как да го задам тоя регион, за аналитикса да, сложен е добре показва си всички посещения, а и отдено това самата статия си има брояч, той не че може много да се разчита на него ама при това търсене за седмица щеше да има поне 200-300 прегледа.. тя има 30.. та половината са от мен :)
 
Re: Приблизителни месечни търсения на Google Analytics?

Re: Приблизителни месечни търсения на Google Analytics?

в Adwords задай региона на сайта и гледай търсения в "твой регион".
Не е от това. Със САЩ и англ.език дава тези стойности.
 
Re: Приблизителни месечни търсения на Google Analytics?

Re: Приблизителни месечни търсения на Google Analytics?

google insights какво казва за последните седмица или месец? Провери също кой/ от къде търси фразата и на какъв език, може от там да идват разминаванията
 

Горе