SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблеми с миграцията от SMF към vBulletin

nbsp

New member
всичко което смятате проблемно при смяната на софтуера поствайте тук.
моля да подходите конструктивно и тук да не влизате в излишни офтопици, за да може да се следи по-лесно темата и проблемите да се отстраняват своевременно.
 
1.В подписите новият ред се е конвертнал на <br />. С махането на тага, проблемът се оправя.

2.Сигурно има Карма мод и за vB. Не че съм фен, ама...

3.Старите топици не се редиректват правилно към новите
 
Последно редактирано:
1) това не може да се оправи генерално, всеки ще трябва да си оправи сам подписа,аватара и осталите неща в профила

2)кармата е по дефаулт, намира се под иконката с везните във всеки пост за даден потребител

има доста разлики от това как се държи в смф, системата е мнгого по-адванцед,
но това ще го обясня малко по натам

кармата на всички е занулена, но сигурен съм, че тези които и преди имаха карма няма да им е проблем да си наваксат репутацията
 
3.Старите топици не се редиректват правилно към новите
Поради изтритите в миналото постове (spam&bs) и припокриващите се ID-та няма начин това да стане. Затова редиректва към дефаултен топик с разясняния (добавих ги след като постна въпроса).

За по-важни стари топици има редиректи... Ако знаеш за още такива, информирай
 
Последно редактирано:
Прикачените файлове липсват.
за съжаление не успях да подкарам импортването на атачмънтите, следващите дни ще ги издирвам от стария форум и ще ги добавям на ръка... само 171 броя са... изобщо не гарарантирам за всички ;D
 
!

1)
. ( ) ( ) -8, . , . . .

2)
, - , -.

!

kirilicata mi ne se 4ete ot foruma ?

p.s. nbsp, ne moga da ti izpratq li4no saob6tenie za6toto pi6e 4e ti e palna kutiqta.
 
Последно редактирано:
бтв липсват ми старите имотикони ;) знам, че не е болка за умиране ама си ме кефиха :)


P.s. кармата къде се гледа, кой колко има?
 
Последно редактирано:
p.s. nbsp, ne moga da ti izpratq li4no saob6tenie za6toto pi6e 4e ti e palna kutiqta.
На моята кутия също пише, че е 100% пълня. Явна новият размер е по-малък.

You have 120 messages stored, of a total 50 allowed.
 
не бързайте да си триете лс-тата,
проблемът не е заради препълнена кутия,
ще гледам да го фиксна възможно най-бързо....
 
липсва RSS Feed
 

Горе