SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Проблем с форума?

Re: Проблем с форума?

Ок, явно проблемът е в мойта градинка (колкото и да ми се искаше да го пиша на друг). :)
Малко търпение и нещата ще се оправят.
 
Re: Проблем с форума?

Проблемът е отстранен. До няколко часа всички трябва да имат възстановен достъп до форума. Извинявам се за неудобствата.
 
Re: Проблем с форума?

Аз от към след 4-ри до преди малко не можех да влизам. Отваряше ми някакъв английски сайт за търсене на коли или нещо подобно. Тези сайтове обикновенно ми ги показва когато дадения сайт е спрян и не си е подновил домейна.

П.С Не съм на БТК
 
Re: Проблем с форума?

Аз си влязох спокойно към 19 часа обаче към 22 и нещо не се отваряше и ей сега ми се отвори

На KuzelNet съм каквото и да означава - т.е. нямам представа откъде взимат те интернет. :)
 
Re: Проблем с форума?

Малко късно пиша, но до днес сутринта не можех да влизам в форума. :(
Иначе аз съм на др. доставчик и имах проблема.
Домейна не може да е бил паркнат според мен, щото умишлено пробвах да отворя webmasterbg.com/seo и ми го отвори.... а иначе и при мене ми искарваше от записа на whois ns сървърите които е показал nullsoft.
 

Горе