SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам текстови линкове в новинарски статии

strana

New member
Продавам линкове (по дума или словосъчетание) в новинарски статии.

Линковете се разполагат в самите дописки, максимум един линк в статия. Сайтът (страницата) трябва да отговаря на ключовата дума, по която е линкван. Примерно, ако искате да бъдете линкван по думата "диабет" в дадена дописка, то не върви някак си

линкът ви да води към страница, съдържанието на която е свързано с продажба на велосипеди.

Подобни линкове поради тяхната смислова адекватност и разположение дават по-добър ефект за рекламодателя както при индексация, така и по преходи.

Гарантиран срок за съществуване на линка - 6 месеца.

Цена - 5 лева на линк (по-малко от 1 лев на месец).

Сайтове:

  • Здраве и медицина, PR3
  • Банки, финанси, кредити, PR2
  • други (Възможна е реклама на подобен принцип и цени и в други новинарски сайтове по тематика, която пожелаете).

Плащане - чрез ePay, PayPal, MoneyBookers, WebMoney

За заявки и подробности - на ЛС.

нагледен пример:
keyword_link.gif
 
Последно редактирано:
Re: Продавам текстови линкове в новинарски стат

Re: Продавам текстови линкове в новинарски стат

6 месеца ми е малко, възможност за една година? Език само английски ли?
 
Re: Продавам текстови линкове в новинарски стат

Re: Продавам текстови линкове в новинарски стат

1. за 1 година - 20% отстъпка от цената.
edit: грешен отговор, обърках прозорците с отговора на съседната оферта :)
Теоретично седят и 10 години, тъй като дори и след архивиране публикациите си седят онлайн на същия url. Естествено, че ще поема ангажимент и за 1 година при сериозно запитване.
2. може би не съвсем точно съм написал (или заради илюстрацията), тъй като и други запитвания все питат за англоезични сайтове. Става въпрос най-вече за българоезични сайтове при тази оферта.
 
Последно редактирано:
Re: Продавам текстови линкове в новинарски стат

Re: Продавам текстови линкове в новинарски стат

Смяна на линка възможна ли е? Питам, защото не знам дали сайтовете са твои, а пък офертата определено ме интересува.
 
Re: Продавам текстови линкове в новинарски стат

Re: Продавам текстови линкове в новинарски стат

Да, възможна е.

Ще посоча пример, за да няма неясноти. Ако забележиш, че конкретен анкор, който те интересува и го има в дописките от предлаганите сайтове, е влязъл в топ 10 на серпа на Гугъл, то не е проблем да се смени, стига в тази дописка да няма друг линк. Разбира се, в разумни размери като период... няма кой да се занимава да сменя линкове всеки ден, чисто физически не е оптимално като процедура :)

Нарочно дадох пример със серпа, а не с PR, тъй като адекватен анкор на теория би бил от полза и за двете страни. При ползване на подобна практика с високи PR-страници за съжаление ефектът ще е най-вероятно отрицателен, първо за донора (изходящ dofollow линк ще отнеме от тежестта), а после, респективно, и за реципиента (ако спадне тежестта на източниците). Казано в най-общи линии, разбира се... съзнавам какви противоречиви емоции биха породили подобни изказвания в период на смяна на алгоритми в сео-форум.

пп. предлагам само мои сайтове. Има няколко, които засега не се оферират тук и които са в съдружие с колеги, но и да ги предложа по-натам пак аз определям рекламната им политика, така че няма как да възникне евентуален конфликт на подобно основание.
 
Последно редактирано:

Горе