SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам 8 линка PR 4, над 1000 уникални дневно

muslim

Husein
Става въпрос за сайта "Софтуер" в подписа ми.

Дизайна не е кой знае какво, не съм го барал от години, но подготвям нов, който се надявам да имам търпението да довърша скоро.

Връзките ще са 10 общо, видими във всички страници на сайта без поддомейна за seo-то, за сега имам 8 свободни позиции в лявата колона модула "Полезни Връзки", сайта дневно има около 1000-1300 уникални посещения (това не включва посещенията към seo поддомейна), също така сайта ми е добавен в dmoz.org ако за вас това има значение.

Минимален период на закупуване 3 месеца, максимален 6 месеца.

Цена 10лв. на месец

Плащане чрез epay.bg или по банков път. За повече информация, статистики и т.н. пишете на лични.
 
Последно редактирано:
Re: Продавам 8 линка PR 4, над 1000 уникални дневно

5 линка са продадени, един нов се освободи, остават още 4, ако се интересувате пишете на лс.
 
Re: Продавам 8 линка PR 4, над 1000 уникални дневно

Не, съжалявам.
 
Re: Продавам 8 линка PR 4, над 1000 уникални дневно

пусни ми банкови данни на ЛС
 
Re: Продавам 8 линка PR 4, над 1000 уникални дневно

Данните са пуснати.
 
Re: Продавам 8 линка PR 4, над 1000 уникални дневно

А отстъпки за по-голям период от време? Например година?

Незнайно защо, този коментар не съм го забелязал.:confused:

Немога да предложа рекламна позиция за повече от 6 месеца, понеже сайта ще търпи редизайн в скоро време, стига да мога да се организирам, и не се знае кое какво ще е.

Ако някой си купи за 6 месеца линк ще му смъкна 10 лв. или иначе казано 50лв. за 6 месеца.

Между другото, останаха 3 линкчета за продан, ако някой се интересува нека заповяда на лични.
 

Горе