SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продавам MyBourgas.com

BulNews

New member
Здравейте,

продавам сайта www.MyBourgas.com. Mоментен PR3. 150-170 уникални на ден. Топ позиции в Google при търсене за Бургас и Burgas.

Продавам го поради причината, че нямам време вече да се занимавам с него.

Начална цена: 300 лв.

Очаквам оферти и запитвания на е-mail: nikolay@ilieff.co.uk
 
Re: Продавам MyBourgas.com

нещо топ позицията не я виждам до 5 страница в google нататък не ми се търси, скучно ми става
Явно си го пропуснал. Излиза на 9-та позиция на първата страница:
Скрийншот: http://www.prikachi.com/files/260243n.jpg
Мен ме интересува контента в сайта от кой източник си го черпил?
 
Re: Продавам MyBourgas.com

е хубаво така да е и кво от това, мои домейни на BG сайтове забиват първото място, ама значи ли нещо това
Хмм, странно изказване. Ами, за теб поне би трябвало да значи, да! В смисъл, радвай се. Темата е за продажба на домейн, позицията на сайтът в Google е задоволителна, PR-ът също никак не е лош. Мен ме интересува съдържанието откъде е взимано. Ако е от други източници, би било коректно (дори задължително) да са помествани линкове към тях...
 
Re: Продавам MyBourgas.com

ми така като го чета си е от други источници. малко страничен въпрос колко е според теб приемивата цената на домейн pr 5 в категория по-посещавана от Бургас?
левче
 
Re: Продавам MyBourgas.com

Новините ги взимам главно от БГНЕС, тъй като имам акаунт да им ги ползвам. За по-добро СЕО преразказвам заглавието, понякога и малка част от новината.

За Burgas и Bourgas съм говорил с филолози и правилният изпис според тях е Bourgas.
 

Горе