SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продават се рекламни позиции

boby

New member
Сайт: History-BG.Com

Цени:
0.60 лв. - 1000 импресии за банер (кампания с предварително платени до 5000 импресии)
0.30 лв. - 1000 импресии за текстов линк (кампания с предварително платени до 5000 импресии)

0.30 лв. - 1000 импресии за банер (кампания с предварително платени от 5000 до 15000 импресии)
0.10 лв. - 1000 импресии за текстов линк (кампания с предварително платени от 5000 до 15000 импресии)

0.15 лв. - 1000 импресии за банер (кампания с предварително платени над 15000 импресии)
0.05 лв. - 1000 импресии за текстов линк (кампания с предварително платени над 15000 импресии)
Цените важат за реклама във всички раздели на сайта.

Описание: Сайтът се дели на два раздела - "Българска история" и "Световна история". Във форума се раздават награди за мнения - книги и DVD филми. При желание, можете да рекламирате само в един раздел или само във форума. Тогава цената е на половина.

За повече информация: info[at]history-bg.com или ЛС
 
Re: Продават се рекламни позиции

a някакви данни за посещаемостта, брой импресии на ден и месец ?
 
Re: Продават се рекламни позиции

Оу, да, забравих.
Сайтът има около 3000 импресии на ден и около 800 уникални посещения.
Все още няма точни статистики за посещаемостта за месец.
 
Re: Продават се рекламни позиции

Сайтът се дели на два раздела - "Българска история" и "Световна история". Във форума се раздават награди за мнения - книги и DVD филми. При желание, можете да рекламирате само в един раздел или само във форума. Тогава цената е на половина.
Как така цената е наполовина след като продаваш на импресии, а не на период от време?
 
Re: Продават се рекламни позиции

Как така цената е наполовина след като продаваш на импресии, а не на период от време?

Човека иска да ти каже че ,ако рекламата е само в дадена категория цената на 1000 импресии примерно няма да е 1.00 а ще е 0.50
 
Re: Продават се рекламни позиции

Именно... таргетинга обикновено се заплаща по скъпо а не наполовина.
 
Re: Продават се рекламни позиции

Аз бих искал да чуя цена за текстов линка на месечна база.

Това с импресиите нещо не мога да го слетна
 
Re: Продават се рекламни позиции

То и на импресии е ок, само не знам как ще се организира отчитането. Ще е необходимо да се правят профили за статистика на всеки рекламодател, но на този етап и за тези цени според мен ще е по-удачно да е цена на месец за позиция.

Те си знаят, само да не барат съдържанието в подписа ми :)
 

Горе