SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Продава се Music-Place.net

Re: Продава се Music-Place.net

ПР3 - 1200 лева ? трябва да имаш доста силни серпове за тез пари.

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕеееееееееееее ся погледнах ПДФа... за по малко от месец как се правят 20к посещения... кажи честно - наистина ли смяташ че тука има чак такива будали ?

давам ти 20 лева за ПР3-а
 
Последно редактирано:
Re: Продава се Music-Place.net

как се постига ми сайта беше спрян сега отново го стартирахме имахме към 15 000 потребителя и просто ги уведомихме че сайта стартира отново сега посещенията пак се покачиха като идват повече от гугъл от както е стартиран на ново има над 4 000 регистрирани потребителя netsurfer добавен си
приходи Текущ месец:21.32 лв. това е само от двете позиции в началната страница големия банер и малкия на всяка страница + закупена позиция на стойност 70 лева за 1 месец от купи-спести.
 
Последно редактирано:
Re: Продава се Music-Place.net

Здравейте на всички... "bedio"...колега смени си клавиатурата че нещо "E" ти прави засечка...

Я гледай, имаме си шегаджия във форума. Правиш ли представения по някои циркове ? Или си стендъп комедиант само... кажи каде играеш...
 
Re: Продава се Music-Place.net

няма приходи точно за 12 месеца но ако сметнем този месец по 12 прави 1200 :)
 
Re: Продава се Music-Place.net

сайта все още се продава има тиксо днес се надявам да направи 4к посещения и над 50к импресии цената му е 1000 лева !
 
Re: Продава се Music-Place.net

Как стоят нещата със закона ? Тея сайтове ги бяха погнали по едно време за простотиите с пиратството и т.н.
 
Re: Продава се Music-Place.net

Начи за да вляза в търга ти давам 100 лв
Принципно не знам как постигате от 20к импшресии да вадите 23 лв
Аз лично от 1к ги правя (говорим за бг сайт)
Както се казва Москва не вярва на сълзи...
 
Re: Продава се Music-Place.net

Аз лично от 1к ги правя (говорим за бг сайт)
Я кажи как става този номер.
 

Горе