SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Промоция на Суперхостинг

Re: Промоция на Суперхостинг

супер,

оставаха ми 11 месеца до изтичане на плана и пак работи промоцията.

На мен ми оставаха година и 10 месеца ама пуснах за още една година да не изтървам далаверката :D

@traki: като дойде 2012 на никой няма да му пука дали са му изгоряли парите или не. :D
 
Re: Промоция на Суперхостинг

Става за ъпгрейд, като платих разликата.

Разликата между това, което си платил и промо цената или между двете промо цени?
 
Re: Промоция на Суперхостинг

Разликата между това, което си платил и промо цената или между двете промо цени?

Разликата между това което съм платил и промо цената. За оставащи 220 дни за ъпгрейд от суперстарт на суперпро доплатих 6.32 лв
 
Re: Промоция на Суперхостинг

айде и аз се разписах :) Дано за бапред да има още такива промоции. Евала на суперхостинг.
 
Re: Промоция на Суперхостинг

Разликата между това което съм платил и промо цената. За оставащи 220 дни за ъпгрейд от суперстарт на суперпро доплатих 6.32 лв

Значи е далаверка. Вземи си го поднови за още една година 55 лв. че не се знае кога ще е следващата такава промоция. ;)

P.S. Ако чете някой от SH да знаете, че искам комисион, затова че зарибявам хората да ви дават пари напред ;)
 
Re: Промоция на Суперхостинг

Благодарим за споделените мнения и пожелания. Радваме се, че сме ви зарадвали по случай рождения ни ден. Обещаваме и занапред да продължаваме в същия дух, като изненадите и бонусите от нас ще продължат да стават поводи за все по-хубави дискусии :)
 

Горе