SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Професионален уеб дизайн на намаление -40%

Про Уеб Дизайн ООД изработва професионални фирмени и лични уеб сайтове за вашият голям или малък бизнес.

За нашите клиенти подаряваме facebook или adwords ваучери на стойност 50$

В момента цените са на намаление -40%. (До 29.02.2012).

За повече информация, портфолио и цени моля посетете нашият уеб сайт prodesign.website.bg
 
Последно редактирано от модератор:
За: Професионален уеб дизайн на намаление -40%

За: Професионален уеб дизайн на намаление -40%

Промоционалните цени са валидни до 31.02.2012

Странна дата в сайта ви!
 
За: Професионален уеб дизайн на намаление -40%

За: Професионален уеб дизайн на намаление -40%

Странна дата в сайта ви!

Вярно това, добре, че беше да събера 2 + 2:

Про Уеб Дизайн ООД изработва професионални фирмени и лични уеб сайтове за вашият голям или малък бизнес.

+

Промоционалните цени са валидни до 31.02.2012


= ?
 
Re: За: Професионален уеб дизайн на намаление -40%

Re: За: Професионален уеб дизайн на намаление -40%

Промоционалните цени са валидни до 31.02.2012

Ако ви пусна телефона си на ЛС, ще ми звъннете ли на 30.02.2012 г. (ден преди края на промоцията?)
 
За: Професионален уеб дизайн на намаление -40%

За: Професионален уеб дизайн на намаление -40%

Про Уеб Дизайн ООД изработва професионални фирмени и лични уеб сайтове за вашият голям или малък бизнес ... посетете нашият уеб сайт prodesign.website.bg

Предполагам, че целият постинг е някаква шега (или се надявам), но аз ще се включа сериозно, защото това малко засяга една предна тема "Аномалия: Защо Голяма Част от начинаещите Предлагат SEO Услуги?" Не искам да прозвучи като обида, но е много несериозно:

1. да се предлага хостинг, който клиента да плаща а вие самите да не сте дори на собствен домейн а в website.bg (цитат от сайта: "...Цените на уеб сайт пакетите включват ДДС, хостинга (изцяло), всички останали такси по уеб сайта и подръжката за първия месец. За всеки следващ месец подръжката е 20 лв....")

2. да предлагате професионален дизайн а в сайта ви да е с тази визия и да няма нито едно авторско лого или изображение, включително и в портфолио

3. Да използвате неверни или подвеждажи текстове като "Зад гърба ни, това са повече от 1500 сайта направени с много труд и отдаденост. Уеб сайтове ни се изработват благодарение на на най-високата и модерна уеб технология...."

...
и т.н.
 
Re: Професионален уеб дизайн на намаление -40%

ето защо в повечето отрасли се преминава процедура по лицензиране, която да гарантира на клиента известно качество
 
За: Професионален уеб дизайн на намаление -40%

За: Професионален уеб дизайн на намаление -40%

Всъщност опитът показва обратното :) Има ли лицензиране, на никого не му пука за качеството. Тези профи уеб дизайнери никога няма да могат да надскочат няколкото излъгани клиенти, но ако имаше лицензиране, ехееее :)
 
Re: Професионален уеб дизайн на намаление -40%

Тва с лицензирането е пълна глупост.
Аз лично съм виждал как големи фирми, дългогодишни специалисти правят най-ужасния дизайн който можеш да си представиш.
А им се плаща маса лев за това.
Имена няма да казвам.
Лиценза с нищо не ти гарантира че ще предлагаш качествена услуга.

Достатъчно е да им разгледаш сайта и всичко ти става ясно.
Ако ще 1000 лиценза от господ да ми изкарат, като не ме грабва портфолиото им - не стават.
 

Горе