SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Разменям линкове в блог пост

nbsp

New member
Имам един сайт за SEO състезание към който ми трябват постоянни линкове от блог постове.

Идеята е следната: Пускате блог пост с линк към моя сайт, и аз връщам блог пост в един от моитте блогове.

Мога да върна от блогове с PR3, PR4 или PR5. PR-а на вашия блог не е от голямо значение за мен, но колкото по-висок е толкова по силен линк мога да дам. Който има интерес да пише ЛС.
 
Re: Разменям линкове в блог пост

Имам един сайт за SEO състезание към който ми трябват постоянни линкове от блог постове.

Идеята е следната: Пускате блог пост с линк към моя сайт, и аз връщам блог пост в един от моитте блогове.

Мога да върна от блогове с PR3, PR4 или PR5. PR-а на вашия блог не е от голямо значение за мен, но колкото по-висок е толкова по силен линк мога да дам. Който има интерес да пише ЛС.
за какъв език става въпрос?
И поста кой ще го напише, колко голям трябва да е ... такива неща :)
 
Re: Разменям линкове в блог пост

за какъв език става въпрос?
И поста кой ще го напише, колко голям трябва да е ... такива неща :)

За Български език. Не държа на голяма пост. :)
 
Re: Разменям линкове в блог пост

Още някой да иска PR4 или 5 блог пост линк? :D
 
Re: Разменям линкове в блог пост

Ми, да та спомена и аз с добро, ама да не кажат хората, че има шуробаджанащина (не че сме роднини, де).
 

Горе