SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Размяна на линкове сci страници PR3

peter

New member
Здравейте!
Предлагам размяна на линкове на английски сайтове.

Ще сложа линк към вашия сайт от страници с PR3.
Вашия сайт може да е с PR0 (но поне да има няколко външни линка :))

Пишете ми тук, или private message.
 
Re: Размяна на линкове сci страници PR3

Интересно, вчера събмитнах няколко сайта в другата ти директория... Светът се оказва малък, нали? ;)

В момента нямам финансови сайтове които да не са баннати в гугъл, но мога да те листна в една директория на обща тематика. Като ще се радвам да ми одобриш единия сайт, който не го виждам. :)
 
Re: Размяна на линкове сci страници PR3

Re: Размяна на линкове сci страници PR3

nbsp каза:
Интересно, вчера събмитнах няколко сайта в другата ти директория... Светът се оказва малък, нали? ;)

За 24 часа ми изпратиха 300 сайта :) Сега разбирам защо директориите толкова се бавят ;D

В момента нямам финансови сайтове които да не са баннати в гугъл. Като ще се радвам да ми одобриш единия сайт, който не го виждам. :)
Кажи си сайтовете, ще ги добавя и в двете директории :)

но мога да те листна в една директория на обща тематика.
3 way link exchange - да ти изпратя ли сайта, който трява да се сабмитне :)
 
Re: Размяна на линкове сci страници PR3

peter каза:
nbsp каза:
но мога да те листна в една директория на обща тематика.
3 way link exchange - да ти изпратя ли сайта, който трява да се сабмитне :)

Да, прати го с детайлите с лично съобщение...
 
Re: Размяна на линкове сci страници PR3

аз се интересувам от линк размяна
който иска да ми прати лично съобщение, че също се интересува
и ще му пратя сайтовете с които се занимавам и ако си хареса нещо за link exchange
ще се разберем нещо да измислим,
ако искате ми прате вашите сайтчета първо, все едно
важното и и двете страни да имаме изгода от exchange-a
 
Re: Размяна на линкове сci страници PR3

georgimateev каза:
търся размяна на линкове в областта на телевизията.
Мисля, че си попаднал на точния човек.
 
Re: Размяна на линкове сci страници PR3

Зависи каква е целта ти - трафик, висок ПР или нещо друго. За трафик си има по-добри позиции, ВИП линкове и т.н. Всичко е въпрос на договорки, но ти си знаеш.

Честно казано подстраниците на старт.бг дават доста таргетиран трафик.
 
Re: Размяна на линкове сci страници PR3

Какво партньорство търсиш? Какво значи партньорство за теб?
 
Re: Размяна на линкове сci страници PR3

Тъй като за почти всички сродни фрази в Гугъл държа едни от челните места и е въпрос на време (и договорни отношения) да се прекрои сайта така, че плагиятите от бгтелевизор и дир.бг да затаят дъх, аз нямам интерес от обикновен обмен на линкове. Търся нещо повече - информация, услуги, афилиейти. Едно за теб, едно за мен. Това имам предвид. На линкчета в каталога гледам от високо, защото получавам такива постоянно от портални сайтове, с които дори не съм говорил. Не носят кой знае какъв трафик, но си е престиж. Имидж се гради, търговска марка.
 
Re: Размяна на линкове сci страници PR3

Беше написал:
georgimateev каза:
търся размяна на линкове в областта на телевизията.
и аз това предложих, но явно ти търсиш друго.
 
Re: Размяна на линкове сci страници PR3

По-добре си намерете човек който ще ви пиши уникални статии, може тогава ще си изградите имидж ;)
понякога (напоследък все по-често) мисля едно, а пиша друго .. на вас случва ли ви се?
Случва се :)
 
Re: Размяна на линкове сci страници PR3

Жорка не си сам батенце виж ако искаш партньорство и обмен на посетители съм насреща
4500 калпака дневно доста от тях са в чужбина и е-телевизията ще им дойде добре .Кажи ако искаш да работим заедно ако не да отварям и аз бгтелевизора :)))))
 
Re: Размяна на линкове сci страници PR3

peter каза:
Ще сложа линк към вашия сайт от страници с PR3.
Още ли важи офертата?

peter каза:
Вашия сайт може да е с PR0 (но поне да има няколко външни линка :))
Това нещо не го рабрах. В смисъл да не са само inbound линкове ли?
 

Горе