SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Разплащане през кредитни карти

MacTeP

Senior Member
Някой запознат как става? Какви документи са небоходими за регистрация на търговец и тн? Че никога не съм се занимавал, а може да ми се наложи и искам да съм подготвен, не да търча в последния момент...
 
Re: Разплаюане през кредитни карти

Re: Разплаюане през кредитни карти

Всичко, което ти трябва е виртуален ПОС терминал.
 
Re: Разплаюане през кредитни карти

Re: Разплаюане през кредитни карти

Благодаря.
Така като гледам яко ще ме разиграват насам натам.
Някакъв начин да се заобиколи еpay.bg?
Плащанията ще се извършват от чужбина и няма да са с бг карти.
 
Re: Разплаюане през кредитни карти

Re: Разплаюане през кредитни карти

MasterBOOT каза:

не видях някоя банка да пише нещо за тях
 
Re: Разплащане през кредитни карти

ако ще е за чужбина можеш да ползваш 2co (2chekout)

one-time set-up fee of $49.

Transaction Fees:

2CO applies a 5.5% commission on each transaction, plus a $0.45 charge per transaction.

Малко скъпо изглежда на фона на пеипал, но иначе трябва да се чака да ни го направят пълнофункционален
 
Re: Разплащане през кредитни карти

Бахти и цифроманите са всичките...
Ще го мисля явно по друг начин...
 
Re: Разплащане през кредитни карти

Да ти имам бизнеса, щом 50$ не можеш да отелиш за да прибираш кинти :nono:
 
Re: Разплащане през кредитни карти

Ами таргет аудиотията ми не е от тези които ще плащат с кредитни карти. Услугата искам да я има ей така между другото.
Иначе си прав че за сериозен проект сумата не е голяма, обаче случая не е такъв :)
 
Re: Разплащане през кредитни карти

Ако ще е с кредитна карта, ти трябва merchant account. Разбира се paypal имат такава услуга, ама трябва да знаеш как да го интегрираш. Иначе може с Paypal бутони :)
 

Горе