SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Разплащателна система

exP

New member
трябва ми някоя онлайн разплащателна система тип paypal самоче да мога да правя преводи към банкови сметки някой да знае нещо подобно ?
 
Re: Разплащателна система

Електронно банкиране ползваш ли?
 
Re: Разплащателна система

1. За България или за чужбина (разбирай "какви банкови сметки")
2. От къде ще идват парите към тези банкови сметки: от кредитни карти, от дебитни карти, от други сметки, от epay, от PayPal ....
3. ти от коя страна на разплащателната система си: платец или получател на преведените средства ?

Давайте малко по-подробна информация за да ви се отговаря адекватно, а не да ви посрещат с червени салюти, че после ще има хленцане като пубер в мензис.
 
Re: Разплащателна система

ти все пак не каза точно какво искаш. ако искаш да можеш да си получаваш парите по карта, виж тези (ref)
moneybookers.com
okpay.com

и от двете системи можеш да си издадеш карта MasterCard, чрез която да си ползваш парите - да плащаш и да теглиш - които са получил в сметката.
 
Re: Разплащателна система


регистрирах се но явно като търговец с продукти и т.н а мен ми трябва като клиент да е онлайн банка и да мога получавам и най вече пращам пари към банкови сметки ( с IBAN ) , а не със номер на картата.
 
Re: Разплащателна система

Ами добре най-добре иди в първата банка, направи си сметка , вкарай минимална сума и си изкарай електроннo банкиране.

Мисля,че ще ти трябва и ел.подпис, но зависи от банката и системата им за сигурност.
Има някой банки може да банкираш като получиш специални кодове на гсм... и прочие
 
Re: Разплащателна система

да но се води валутен превод и таксата реже под кръста ;)

нямам идея за институция на вън която да превежда от сметка а не от карта сори иначе https://www.alertpay.com/en/sendmoney.aspx мисля че можеше да пращаш към iban
 
Re: Разплащателна система

имам онлайн банкиране към пиб трябвами чуждестранна система.
 
Re: Разплащателна система

да но се води валутен превод и таксата реже под кръста ;)

нямам идея за институция на вън която да превежда от сметка а не от карта сори иначе https://www.alertpay.com/en/sendmoney.aspx мисля че можеше да пращаш към iban

Ако 0.70ст реже под-кръста не знам :)


eXP, сори друга, не знам която да е за физически лица.
 

Горе