SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Реклама в сайт с PR3 и 23 000 странци

pete

New member
Здравейте! Предлагаме рекламно пространство (банери и линкове) в нашият сайт на изключително атрактивни цени. За повече информация и подробна статистика киликнете тук.
При интерес и въпроси, моля пишете на ivanov_bulgaria/at/abv.bg или просто на ЛС тук.
 
Последно редактирано:
Re: Реклама в сайт с PR3 и 23 000 странци

Изпратих ти емаил, ама ми се върна следното:

<invoice@dimitrovgrad4u.com>:
195.24.89.2 does not like recipient.
Remote host said: 553 sorry, that domain isn't in my list of allowed rcpthosts (#5.7.1)
Giving up on 195.24.89.2.

Кво сега, не ме харесвата, а аз исках да си поръчам ;)
 
Re: Реклама в сайт с PR3 и 23 000 странци

Здравей изпратих ти ЛС с информацията, която те интересува. Ако имаш още въпроси не се притеснявай да пишеш, старая се да одговарям колкото може по-бързо ;)

Ако горният мейл не работи и поучавате подобни грешки ми пишете на ivanov_bulgaria/at/abv.bg или на ЛС тук.
Поздрави Иван.
 
Re: Реклама в сайт с PR3 и 23 000 странци

Поръчката за kuzmanin е изпълнена! Много точен копувач - с радост бихме работили заедно в бъдеще ;).

Линковете в сайтът ни са на 8лв/месец. Индексираните страници в google са 34 100.
 
Последно редактирано:
Re: Реклама в сайт с PR3 и 23 000 странци

Гледам за мен са писали нящо тук :)

Мерси за комплимента. Моето мнение за продавача също е добро.

Пазарувайте народе, не ми се иска да съм самичък сред линковете ;)
 
Re: Реклама в сайт с PR3 и 23 000 странци

Позицията за банер в хедъра е продадена за един месец! Остават свободни между постовете във форума и тази във футера.
Имаме и две свободни места за ликове в футера!
 
Re: Реклама в сайт с PR3 и 23 000 странци

Всички позиции за банери в сайтът са продадени! Остана ни място само за два линка. Първите двама, които отговорят на тази тема ще ги вземат за по 7лв/месец! Плащане чрез банков превод или PayPal.
 
Re: Реклама в сайт с PR3 и 23 000 странци

smiliankina, стига си спамила
и пиши на кирилица
 

Горе