SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Руснаците ни мразят взимаме им бизнеса :)

ilianskim

Senior Member
Някой руснак е попаднал на наша статия за оптимизация на Wordpress и явно не е останал доволен от езика или статията :) :D ето какво коментарче е оставил пича :)
Апиздеть О_о
что это за ебоватый язык?
 
Re: Руснаците ни мразят взимаме им бизнеса :)

Нещо не разбрах...какво общо има с бизнеса?
Просто на руснаците, българския хем им е близък, хем непонятен, хем смешен.
Та пича е в недоумение на какъв език се пише.
За тех "уеб" е върха на майтапа, както за нас "кур гриль"
Но това е друга тема :)
Така че и 2-та поста (твоя тук и неговия на сайта ти) са от незнание на езика :)
 
Re: Руснаците ни мразят взимаме им бизнеса :)

оф, "СеО-Пич", ти четеш ли изобщо какво пишеш и къде го пишеш ?!
Темата да се намира в "Бизнес в интернет"? Хмм... не. Намира се в "чат" (Webmaster BG > Разни > Чат, да бъдем точни, че ти нали все си все и всьо (ьо защото мямам е "с двумя точками", да не се хванеш и за това после), всичко знаем, всичко можем...)
Очевидно е бъзик. Силно се съмнявам, че поста на илиянским е от "незнание на езика". Мисля че всеки може да си преведе горе-казаното...

Престани да надуваш балони по целият форум, умолявам те, на някой от нас ни действа изнервящо.
 
Re: Руснаците ни мразят взимаме им бизнеса :)

Винаги ми е било интересно отношението на руснаците към българският език... повечето от тях са доста неграмотни по отношение на произхода на собствения им език. Книжовната му страна идва до голяма степен от средновековен български, останалото е местна селяния. Веселото е, че като идат на църква и ползват български наречия, които ги няма в руския "Боже..." пази руско да се образова. :)

Иначе за мразене... те се мислят за много велики във всичко. Това човек, ако не го е виждал трудно е да го осъзнае, за какви мащаби става дума. Пряк пример руснаци живеещи по 20г в България и не могат да научат български. Не се заблуждавайте, че им е труден, просто са над тези неща. Виждал съм ги в друга държава живеят и работят по 5-6години и две изречения на кръст не си правят труда да научат. За пример няма американец да е бил 2г някъде и макар и с лош акцент да не се оправя пилично с местния език.
 
Последно редактирано:
Re: Руснаците ни мразят взимаме им бизнеса :)

Не ми се вярва да са се притеснили за бизнеса си. :)

Тук се сещам за един виц... от архива на iavor.

Питат французин, германец и руснак с какъв транспорт пътуват.
Французина: на работа с Рено, в провинцията с Пежо в чужбина със Ситроен.
Немеца: На работа с Голф, в провинцията с Ауди в чужбина с Мерцедес.
Руснака: На работа с трамвай, в провинцията с влак, в чужбина с... танк.

:D
 
Последно редактирано:
Re: Руснаците ни мразят взимаме им бизнеса :)

оф, "СеО-Пич", ти четеш ли изобщо какво пишеш и къде го пишеш ?!
Темата да се намира в "Бизнес в интернет"? Хмм... не. Намира се в "чат" (Webmaster BG > Разни > Чат, да бъдем точни, че ти нали все си все и всьо (ьо защото мямам е "с двумя точками", да не се хванеш и за това после), всичко знаем, всичко можем...)
Очевидно е бъзик. Силно се съмнявам, че поста на илиянским е от "незнание на езика". Мисля че всеки може да си преведе горе-казаното...

Престани да надуваш балони по целият форум, умолявам те, на някой от нас ни действа изнервящо.
ако на някой му действат изнервящо постовете на Seo-pi4-а просто да не ги чете :)

аз така и правя с темите за "изкуството" :)
 
Re: Руснаците ни мразят взимаме им бизнеса :)

Не съм искал да предизвиквам караници - темата е базик - разбирам толкова руски - руснаците не ги е страх от нас - това за танковете ме накефи :) разпускайте отвреме на време колеги иначе ставате много строги
П.С. Калинчо ме усети ей :)
 
Re: Руснаците ни мразят взимаме им бизнеса :)

Не съм искал да предизвиквам караници - темата е базик - разбирам толкова руски - руснаците не ги е страх от нас - това за танковете ме накефи :) разпускайте отвреме на време колеги иначе ставате много строги
П.С. Калинчо ме усети ей :)


Еми батка ти взе да прекаляваш... всяка втора тема ти е "базик", лично аз малко се дразня.
 
Re: Руснаците ни мразят взимаме им бизнеса :)

Батка като си изцяло изнервен спирам да отварям теми и готово. Ще чета само умните теми "Дай свежо " ," Дай Зелено" "Дигни ме " "Освежете ме "

П.С. Мен ме дразнят много неща но си перкам напред.
 
Re: Руснаците ни мразят взимаме им бизнеса :)

Аз съм свикнал като ме дразни нещо да си казвам :)
 
Re: Руснаците ни мразят взимаме им бизнеса :)

От нерви и кавги никой още не е спечелил ;)
Не е така! Има си и поговорка има си и маркетингов термин по въпроса...
 
Re: Руснаците ни мразят взимаме им бизнеса :)

nikoladd визираш А.А. и понятието Горила маркетинг ли ? ;) Друго което исках да кажа е, че ще пускам тема, която не е базик а е съвсем сериозна и ще е в категорията SEO за начинаещи да не се обиди някой пак.
 
Re: Руснаците ни мразят взимаме им бизнеса :)

nikoladd визираш А.А. и понятието Горила маркетинг ли ? ;) Друго което исках да кажа е, че ще пускам тема, която не е базик а е съвсем сериозна и ще е в категорията SEO за начинаещи да не се обиди някой пак.

Аз ще се обадя ;)
Хубава тема, ей за такива нека да има повече
 

Горе