SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

СЕО проблем

За: СЕО проблем

За: СЕО проблем

Липса на ключови думи е моето мнение. Изображението може да се разгледа онлайн, като използваш синьото бутонче "i".
domaintools.com screen.jpg
 

Прикачени файлове

  • domaintools.com screen.jpg
    domaintools.com screen.jpg
    19.5 KB · Преглеждания: 0
Последно редактирано:
За: СЕО проблем

За: СЕО проблем

Какво разбираш под ужасно поведение? За коя дума оптимизираш, "натурална козметика"? На мен ми дава 12 позиция. Ако си започнал скоро работа (около месец), значи се движиш добре и скоро можеш да пробиеш в топ10.

Смятам, че може да се напише по-добър мета дискрипшън и да се напише повече интро текст. Ако можеш замени всички h3 с h2.
 
За: СЕО проблем

За: СЕО проблем

Към анонимен: относно негативната задкулисна репутация: "говориш глупости" по темата тук, не ме интересува какво мислиш по въпроса. Естествено няма да си правя труда да поствам отговор на въпрос, който не е по силите ми.

Линкът, приложен в предният ми пост води към изключително добър seo инструмент. И без него, просто ми се наби на очи липсата на ключови думи в кодировката. Както и несъответствие с видимата страница - ниска релевантност.

Ако са "глупости" липсата на точно определени кл. думи, по които се бори сайта на aradia, изкажи си мнението открито.
 
За: СЕО проблем

За: СЕО проблем

Липса на ключови думи е моето мнение....

Съгласен съм с това - липсват ключови думи, а те са много важни. Също така липсата им е породена от външния вид - изброяване на много продукти на едно място, в конкретния случай на началната страница. И всичко това се смесва. Като следствие от това като гледам така не знам за коя ключова дума/ключови думи се оптимизира сайта и съответно кое не му е наред!
Отделно не е казано по какви ключови думи искат да се вдигне сайта, и ако импровизирам в момента като се водя по заглавието на сайта: "натурална козметика", то ... въобще, лошо направено онпейдж seo. Също така смятам, че не са написани в правилно метатаговете title и description.

Като следствие от това даже бих оспорил мнението, че сайта има ужасно поведение. Все пак по набързо направено търсене от мен на: "нежеланото окосмяване", "регенеративен крем" се класира на първа страница, също така се класира напред и по търсене на "Натурална козметика". Но все пак като не се знае кои са ключовите думи по които се вдига сайта може и да не е това и да греша.
И накрая: "Ужасно поведение има, а му се прави офпейдж оптимизация както трябва." Това е грешно според мен - поразгледах сайта, има много лоша онпейдж оптимизация, и като следствие да го наливате с линкове нищо няма се получи... а и вече имайте предвид че и пингвина играе!
 
За: СЕО проблем

За: СЕО проблем

Странник и останалите, благодаря ви!
Форуми като този са много ценни!

Под голямо изпадане имам предвид изпадане с над 60-70 позиции на кл.дума.
Мисля, че месец е достатъчно време все пак да се дадат резултати.
Натурална козметика- ок, но доста други изпадаха.

Също така, ако някой има сайт в нишата- да ми пише.
 
Re: СЕО проблем

Тва с ключовите думи е абсолютна безмислица и е доказано доста отдавна, че няма никакво значение дали ги има или няма. Aradia, кажи по кои думи гониш добро класиране, тъй като преглеждайки набързо по "крем", "кремове" и "натурална козметика" се класираш сравнително добре? Като цяло е добре направено сайтчето, само както каза един колега по-горе смени имената на продуктите/публикациите от h3 на h2. Също така е хубаво снимките на продуктите да ги кръщаваш както ти е заглавието на продукта, че сега са нещо от сорта на ".../data/gutto(CD)18889 copy-280x280.gif"
 

Горе