SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

СЕО туториал

Re: СЕО туториал

Аз бих препоръчал курсовете на SEOmoz, като се започне с безплатния Beginner's Guide to Search Engine Optimization.

А иначе SEO по тъторъл трудно се учи. ;)
Трябва много много практика и експериментиране. Ако все пак има нещо, което си заслужава да се чете, това може би е SEO Book на Aaron Wall, както и няколко десетки блога.
 
Re: СЕО туториал

Kато един средно напреднал SEO оптимизатор (за къв ли се имам па и аз ;) ) мога да кажа , че по книга наистина не се учи. Всичко е практика. Когато четох за SEO си викам - ооо то тва много лесно , цък тук цък там и хоп в Г. Да ама като започнах си видях че все пак не е толкова елементарно. А и когато започнете работа креативното в човек се обажда и му идват идеи за сео-то които преди това не са му хрумвали ;)
 
Re: СЕО туториал

Напротив... един начинаещ трябва да седне да почете малко... защо да преоткрива топлата вода?
И след като вече има някакви елементарни познания... започва интересната част.
 
Re: СЕО туториал

Туториали за СЕО много. Аз лично наи-много си харесвам www.stuntdubl.com/2007/04/18/seo-playbook/.

А и "The SEO Playbook - Welcome to the Rabbit Hole Alice" е едно много добро заглавие. В случей че сте я пропуснали, прочетете я, горещо ви я препоръчвам :icon_thum
 
Re: СЕО туториал

Привет на всички :)

Реших да си направя малък research относно SEO и резултатите ги публикувах тук:
http://evildev.com/viewtopic.php?t=113

Всичко е на български, надявам се информацията да е полезна за някой
 
Re: СЕО туториал

Аз съм на мнение, че в една книга, ако поне една формула ми свърши работа, то книгата ми е била полезна.
Така че и тук така. :friday:
Грешка, това човече исках да сложа - :icon_thum
 

Горе