SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Сайта ми за лаптопи дали е добре?

Re: Сайта ми за лаптопи дали е добре?

Също така ми е интересно да узная дали вече си проверил някъде по въпроса или не си. Интересно ми е и къде. Защото ако беше отделил 30 секунди да отвориш https://www.google.com/adsense/ и да кликнеш на Getting Paid (ей как се сетих само, че на страницата на Гугъл АдСенс ще има най-много информация...) щеше да се натъкнеш на следният параграф:
How much do I get paid?
How much you earn depends on a number of factors including how much an advertiser bids on your site -- you'll receive a portion of what the advertiser pays .The best way to find out how much you'll earn is to sign up and start showing ads on your web pages.
Вместо това, обаче, ти предпочиташ да ни питаш нас тук и да чакаш цял ден за отговор, докато на някой не му писне от мързела ти и да ти даде линка и информацията наготово. Имай предвид, че във всеки форум, който вече има твърда аудитория, такова отношение* от твоя страна щеше да завърши с моментален бан. Размърдай се малко, по дяволите!

* Става дума за отношение от типа "мен ме мързи да чета, а вие сте длъжни да ми отговорите, защото знаете повече. Нищо, че на вас ще ви отнеме повече време да го напишете и обясните, отколкото на мен да потърся в шибания Гугъл". Капиш?
 
Re: Сайта ми за лаптопи дали е добре?

ХахахаХАХАХаХАХАхахаха
Хубаво, от нещо друго зависи ли колко ще зимам на клик? Например броя посещения на сайта ми или пък това как съм направил самия сайт определя ли колко пари ще зимам за клик по AdSense?
 
Re: Сайта ми за лаптопи дали е добре?

Еми не знам, Гугъл т'ва е казал по въпроса. Ако искаш иди при някоя циганка врачка, тя може и повече да знае. И виж Гугъл какво ти казва:
The best way to find out how much you'll earn is to sign up and start showing ads on your web pages.

вземи го направи най-накрая
 
Re: Сайта ми за лаптопи дали е добре?

На колкото повече авери кажеш да ти кликат на рекламите - толкова повече пари ще вземеш.
Тествано и работи.

:D
 
Re: Сайта ми за лаптопи дали е добре?

Хахахаа взех $1,49 само от 3 клика. Виждате ли колко съм умен?
Не мога да повярвам, че репутацията ми е -17. И кво излиза? Със всеки пост съм издразнил повече от един човек ха! Бас държа, че до полунощ ще е станала -30
Няма ли някой, който да гласува за мен : [ Ни мъ ли харесвати?
 
Re: Сайта ми за лаптопи дали е добре?

предполагам, ако не се държиш нагло и арогантно с хората ще се намерят доста които да ти окажат съдействие не само със съвети и информация
 
Re: Сайта ми за лаптопи дали е добре?

освен това ако не флудваш всичките форуми и блогове с :cussing: въпроси, не се регваш с различни профили, не правиш всичко възможно да дразниш хората, може да имаш и някаква карма.

много се замислям дали при падане под определено ниво на кармата (да речем около -30) да не може да се ползват линкове в подписа, профила, и постовете. има го в дп и изглежда работи доста добре. а при падане при около (-60) което вероятно ще направиш до седмица да не следва директно бан на всичките профили ???

демокрация по американски, кво да се прави...
 
Re: Сайта ми за лаптопи дали е добре?

Атанас Янев каза:
На колкото повече авери кажеш да ти кликат на рекламите - толкова повече пари ще вземеш.
Тествано и работи.

:D

Бае, не пускай такива фишеци че може да подведеш някой друг да изгори с адсенс акаунта и да дойде да плаче после....
 

Горе