SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Сега незнам да се фукам ли.... :)

hoolie

New member
Уважаеми господине / госпожо,

Казвам се XXXXXXXX. Фирмата, за която работя - EURid, управлява домейните от най-високо ниво .eu . Бихме искали да отбележим вашата фирма xxxxxxx" на нашия уебсайт, като вдъхновяващ европейски предприемач, който се рекламира онлайн с помощта на име на домейн, името-ми.eu.

Вашият профил ще се появи на www.eurid.eu като част от група от профили, посветена на европейските фирми с малък до среден бизнес.

Ако сте съгласни, бих искала да проведа интервю на живо с представител на xxxx. Бих искала да попитам за компанията, нейните услуги и уебсайт xxxx, както и да цитирам представител и с разрешение от съответните фотографи, да използвам снимки с висока резолюция, свързани с вашия бизнес в профила.



Интервюто ще бъде публикувано в списанието ни .eu идентичност, което от една страна се разпространява по пощата и достига до около 1000 души из цяла Европа, включително и организации и фондации активни в Европейската общност. Списанието се публикува на английски език. Най-новите теми можете да намерите тук http://www.eurid.eu/en/press-room/eu-identity-magazine. Освен това, списанието се раздава на всички събития в и извън Европа, на които присъства EURid. Тази година фирмата ни ще участва на 3 събития в България – WEB IT, BG Site and Open Fest, като на WEB IT ще имаме щанд на изложението, а на останалите 2 събития ще сме спонсори.

За сега не сме интервюирали фирми от България, притежаващи домейн .eu и професионален уебсайт.

Нарочно съм скрил имената да не си правя реклама... малко ми е кеф :D
 
Re: Сега незнам да се фукам ли.... :)

И аз не отдавна получих нещо подобно и им дадох информацията, която искаха :)

За сега не сме интервюирали фирми от България, притежаващи домейн .eu и професионален уебсайт.

Хмм, Cloxy, сигурен ли си че уебсайта ти е професионално направен :D
 
Re: Сега незнам да се фукам ли.... :)

А дали с тези, само 1000 бройки, не е поредната форма за реклама на въпросното списание и СЕО на сайта им.
Само мисля.
Дано да стане истина. Надявам се да има развитие.
Успех.
 
Последно редактирано:
Re: Сега незнам да се фукам ли.... :)

дали не си мисля, че ще ти посикат да им сложиш линк към сайта, или някаква такса за "услугата" :)
 
Re: Сега незнам да се фукам ли.... :)

Ами за сега са доста сериозни.

Звъннаха ми, мейл е истински, телефон който не беше от Бг, уговорено интервю и прочие и доста сериозно и коректно отношение до сега.

Чакаме пък да видим :)
 
Re: Сега незнам да се фукам ли.... :)

дали не си мисля, че ще ти посикат да им сложиш линк към сайта, или някаква такса за "услугата" :)

имат ПагеРанк 7 - едва ли са закъсали за туземски линкове ;)
 
Re: Сега незнам да се фукам ли.... :)

имат ПагеРанк 7 - едва ли са закъсали за туземски линкове ;)
Честно казано, ако продължа да чета ултра малоумни коментари от теб, ще спра да посещавам този форум.
До момента това, което го правеше ценен, беше липсата на хора като теб!!!
Общо взето това ми е първият и последния коментар по темата за твоите мнения. Ако няма реални действия, сериозно ще преосмисля присъствието си тук!!!
 
Последно редактирано:
Re: Сега незнам да се фукам ли.... :)

Разликата при мен е, че с мен се свърза представител на EURID. Сега видях, че тук става въпрос за някакво списание.

Нещо не схващам с какво се хвалите. Уж не съм "про" като някои от вас, а и това с интервюто, и другото с листването на сайта ми в сайта на EURID от техен представител и от техен емайл са ми го изпращали и то още преди години, дори забравих кога беше :p

Та преди още някой "да се похвали" само да кажа че едно време, когато токущо излязоха eu домейните това за което се хвалите го правеха с почти всички. Тоест купих три домейна и се свързаха с мен за два от тях - и двата мои сайта бяха големи и доста посещавани сайтове с по над 500-1000 уникални на ден ако това има значение.

В сайта на EURID някога си имаше страница на която слагаха интервюта с шефовете на по-големите фирми, но моето така и не го намерих там, а също и където и да е другаде така че от мен съвет - не си губете времето.

П. С. Получавал съм и спам с почти същото съдържание скоро след случката да ме включат в техен "официален каталог" като това си бе обикновена платена директория която по този начин си набира рибките ;)
 
Последно редактирано:

Горе