SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Система за разплащане в Интернет - ebg.bg

Re: Система за разплащане в Интернет - ebg.bg

През eBg.bg могат да се обработват български карти VISA, MC, AMEX и т.н. освен ако не са на ЦКБ (поради ясни за всички ни причини :D ). Също така има карти които банките не са разрешили за плащания през БОРИКА.
Сега системата е в процес на проверка и кои търговци са подписали договор за ВПОС позволяващ плащания с тези карти (освен БОРИКА/МАЕСТРО – 6760хххххххх) причината е комисиона на банките е доста по-висок - 0.5% за БОРИКА/МАЕСТРО и около 3% за (VISA, MC, AMEX).
За международните карти се работи по въпроса от доста време идеята е eBG.bg да стане IPSP за една от водещите банки и системата Verified by VISA / MasterCard Secure Code – тарифите ще са около 4% за международните карти.

За въпроси и коментари съм насреща :)
 
Re: Система за разплащане в Интернет - ebg.bg

Kalin4y каза:
За международните карти се работи по въпроса от доста време идеята е eBG.bg да стане IPSP за една от водещите банки и системата Verified by VISA / MasterCard Secure Code – тарифите ще са около 4% за международните карти.
С извиненние, ама да си гледат работата. На ПОС терминал в чужбина, комисионната ми е 0.5%+$0.15 за всяка транзакция, а у нас ще ме цакат с 4%. Ще плащам в брой!
 

Горе