SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Скрит форум за определена група

bgkulinar

Меринджей
Предлагам да се направи скрит форум, който ще е достъпен за определена група потребители, а не примерно достъпен до потребители с определен брой мнения.

Там ще можем да си обсъждаме неща, които не бихме искали да са публично достояние.
 
Re: Скрит форум за определена група

bgkulinar каза:
Предлагам да се направи скрит форум, който ще е достъпен за определена група потребители, а не примерно достъпен до потребители с определен брой мнения.

Там ще можем да си обсъждаме неща, които не бихме искали да са публично достояние.

в smf лесно се създават групи и им се дават права така че при желание от страна на господаря може лесно да се осъществи ;D
 
Re: Скрит форум за определена група

ЗА с двете ръце
 
Re: Скрит форум за определена група

bgkulinar пак ми отваря работа :D
 
Re: Скрит форум за определена група

Каква е целта? :)

Група хора да бъдат облагодетелствани. Получава се една приятелска групичка, манипулираща администратора.
Т.е. хората в тази група ще ръководят форума, имат специални привилегии и хоп някое скандалче стане... и всичко отива по дяволите.

ЛС приятелски групи са достатъчни. Когато искаш, с когото поискаш.

Мнение.
 
Re: Скрит форум за определена група

... и вътре тайно ще се обсъждат подробности от телосложенията на всички (.)(.) холивудски актриси дето се мотаят по цял ден в тоя форум :p

дали да не се пусне и платено членство ? :evil
 
Re: Скрит форум за определена група

Той ivosiliev се опитва да направи нещо подобно в Google Groups, но активността ни там е малко слабичка. Иначе идеята е добра, предлагам събфорум на секция "SEO" отново с име "SEO" и там по-големите оптимизатори да дискутират "тайните" си и да обменят опит.

Достъпът този път може да зависи не от мненията, а от кармата на съответния потребител. Но най-добре админа да решава :buttrock:
 
Re: Скрит форум за определена група

Не виждам смисъл в това да се "отделят" едни от други!!! Все пак това е смисъла на форума - да се изказват свободно мнения и да се черпи информация. Ако се "затвори" една такава групичка е кофти...защо едни ще се превилигировани ( и с най-вече с какво) пред други. А пък и статуса на кармата ще се обезсмисли...всеки ще дава на другият , за да може да влезне в този "супер таен форум"
 
Re: Скрит форум за определена група

MasterBOOT: Прав си. Ако ще се прави трябва да се дообмисли. А може вече да е направено и така и да не разберем :D

//офф: Ако ще се пътува към София разчитам не теб да ме забереш :)
 
Re: Скрит форум за определена група

аз съм за това да предложението ми е 20 поста + karma>= :buttrock:0 това е нещо доста нормално , 20 поста се правят за една семица .През това време новака може да прочете инфото по форума и да не дублира теми .Иначе си навличаме лоши неща понякога .
 
Re: Скрит форум за определена група

Тц, кармата не върви много за критерий. Идеята е шефът да си подбира групичката, която да го манипулира, да му се мазни и прочее.
 

Горе