SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Смяна на ДНС при Register BG

Sergei-Cho

New member
----
----
Въпроса - при положение, че вие нямате НИКАКВА информация относно домейна, освен името му и информация от whoIs може ли да се направи промяна?


Нали се сменя тука
whois.jpg


или по писмена заявка ?
 
Последно редактирано:
Re: Смяна на ДНС при Register BG

Как е регистриран, с електронен подпис или без?
Трябват ти номер на заявката, потребителско име и парола ако е без.
Ако е с, трябва този с електронният подпис да го конфигурира.

Благодаря ти много, значи не съм единствен, който мисли така и хапчета не ми влияят силно на мозъка...
 
Re: Смяна на ДНС при Register BG

Благодаря ти много, значи не съм единствен, който мисли така и хапчета не ми влияят силно на мозъка...

Както пише горе, номера на заявката май не е задължителен. Аз винаги съм го въвеждал обаче.
 
Re: Смяна на ДНС при Register BG

Както пише горе, номера на заявката май не е задължителен. Аз винаги съм го въвеждал обаче.

има още и трети начин за който сега най-накрая разбрах по телефона - от имейла на регистранта трябва да им изпратиш днс-те и те ги сменят...
 
Re: Смяна на ДНС при Register BG

има още и трети начин за който сега най-накрая разбрах по телефона - от имейла на регистранта трябва да им изпратиш днс-те и те ги сменят...

Егати малоумието, тоест ако ти хакнат мейла... замина.
 
Re: Смяна на ДНС при Register BG

Егати малоумието, тоест ако ти хакнат мейла... замина.


Не би трябвало да е толкова лесно!?
Лоша работа ако ти го свият по то начин.
Пък ходи доказвай, че е твоя домейн после.
 

Горе