SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Софтуер за следене на класиране

Re: Софтуер за следене на класиране

Подкрепям напълно. Отскоро го ползвам, много е добър. Единствено няма възможност за следене на историята на позициите, но това може и ръчно да се прави.
 
Re: Софтуер за следене на класиране

От една седмица го използвам и съм доволен, другият инструмент на Гугъл който използвам е PaRaMeter за следене на PR.
 
Re: Софтуер за следене на класиране

А аз си мислех, че CuteRank е дърво.... то това е полезно, колкото да си ги букмаркнеш търсенията в една папка в мозила и да си я отвориш наведнъж(среден бутон).
 
Re: Софтуер за следене на класиране

Не можах да разбера как да пусна второ търсене в чужд гугъл за втори сайт.
 
Re: Софтуер за следене на класиране

K.I.S.S. инструмент

ще се ползва, 10х
 
Re: Софтуер за следене на класиране

Супер инструмент :) Чак нахално лесен

Забелязах нещо... един от моите сайтове който излиза навсякъде без www. го бях адднал да го инспектира с www. и не ми изкарва, че се класирам никъде.

След като дадох на резултатите си виждам сайт-а, но без www. и съответно се получава лека заблуда.
 
Последно редактирано:
Re: Софтуер за следене на класиране

gapr.jpg

pic2sg.jpg

pic1fj.jpg


Би ли било полезно такова нещо да се пусне публично ?
 
Re: Софтуер за следене на класиране

Дай и ще направя няколко теста. Е машината ми е в БГ и все пак ще има разминавания с резултатите ако машината е някъде другаде извън страната. Все пак каквото и да се настройва Г си има някакви критерии.
Search Engine:
Language:
Country:
Website:
Keyword:

П.С. Нямам нищо общо със СЕО специалистите мотам се в форума от любопитство ... интересно ми е.
 
Re: Софтуер за следене на класиране

то някои може да не ги интерсува Предриемач ама там се разъква това софтуерче + стратегия от средата на юли, че даже ако вчера не беше нахранен сеомоз че са пуснали подобна стратегия с доста седмици закъснение иво нямаше да го види за да ви го постне ;D щеше да е кои видял видял ;D стратегия към софта темата е от 18.07.2011 :
Как да увеличим посещенията от търсачки
 
Последно редактирано:
Re: Софтуер за следене на класиране

gapr.jpg

pic2sg.jpg

pic1fj.jpg


Би ли било полезно такова нещо да се пусне публично ?

Кой е този софт на който си му дал снимка.
 

Горе