SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Социални мрежи-генератори на трафик

DDK

New member
Привет! :)
Имам следния въпрос към вас, постващите в този форум и разбира се и към четящите го:
Използвате ли социални мрежи от типа на "Reddit","Netscape"..."Digg"" ...и ако поствате във въпросните сайтове линкове към ваши статии (проекти),какви са наблюденията ви, по отношение на трафика,който изпращат към вас.
Разбира се, те помагат и по отношение на PR на вашите страници,но това е вече друга тема... ;)

П.П.Интересувам се от сътрудничество с колеги,които постват активно, в гореупоменатите сайтове,с цел взаимна подкрепа... ;)
 
Re: Социални мрежи-генератори на трафик

Постваме, и от реддит трафикът е най-голям, но недостатъчен ;). Иначе дори съм написал едно скриптче по повода - нищо особено, но само с тествани мрежи.
 
Re: Социални мрежи-генератори на трафик

Моите наблюдения са главно за "Netscape" и "Digg".
По отношение на трафика-хич не е малко... ;)
Много зависи по кое време на денонощието поствате-ефекта е най-голям около 17 часа българско време.Също така, има голямо значение, какво количество гласове получава вашата статия и дали успява бързо да се изкачи на предни позиции в раздела си.Разбира се ,предполагам,че трафика,който се получава от социалните мрежи, много зависи и от темата по която е вашата статия-новина,защото има голяма разлика между аудиториите на "Netscape" и "Digg".
 
Re: Социални мрежи-генератори на трафик

я дайте линк към социалната страница на нетскейп
 
Re: Социални мрежи-генератори на трафик

Аз бях чувал една история за едни 40 уебмстъра на дигг, когато някои от тях публикувал статия остналите веднага влизали и почвали да дигват за нея (на разменни начала), но не съм сигурен че е истина...
 
Re: Социални мрежи-генератори на трафик

Преди два дни получих следното писмо от Connotea
We have deactivated your Connotea account in response to the content of your
posts. We are quite liberal in what we allow to be posted on the site, but
your usage seems to be not in the spirit of things.

All your posts have been deleted, and we ask that you be considerate of other
Connotea users and refrain from abusing the system in future.

Please reply if you disagree with our decision or would otherwise like to
discuss your situation.

Thank you,

Ben Lund
Connotea Product Manager
Nature Publishing Group
Чудно ми е защо точно моя акаунт като в тази мрежа има хиляди букмаркнати статии като моите ::). Явно и по тези мрежи започват да дебнат за съдържание.
 

Горе