SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Спад в позициите

SprecheR

New member
Здравейте, имам проблем със спада на позициите на сайта който се мъча да оптимизирам. Значи по думата отслабване и по думата Акай Бери бях на 2 ра позиция и по двете падах най много до 3-4. От 1 месец някъде позициите парво паднаха на 5та по акай и 6-7 отслабване. Не спирам да работя и сега позициите са съответно 15 по отслабване и 10 по Акай Бери. Немога да разбера каква е причината, не прекалявам с точни анкор разнообразвам и незнам защо така се получава. Ако някой има възможност да помогне ще съм много благодарен.
 
За: Спад в позициите

За: Спад в позициите

Между другото като се търси за произволна фраза от текста ти на началната страница, преди твоя сайт излиза някаква странна страница на mtel. Може да има проблем с дублираното съдържание и пандата.

"Е, както и есенциалната мазнина Омега 3 и др&

"вече се превръща в начин на живот. Тази тра&#
 
За: Спад в позициите

За: Спад в позициите

Между другото като се търси за произволна фраза от текста ти на началната страница, преди твоя сайт излиза някаква странна страница на mtel. Може да има проблем с дублираното съдържание и пандата.

"Е, както и есенциалната мазнина Омега 3 и др&

"вече се превръща в начин на живот. Тази тра&#




Това от какво се е получило, как мога да го оправя ?
 
За: Re: Спад в позициите

За: Re: Спад в позициите

Обърнах се отговора беше такъв, web.mtel.bg - там се влизало само от телефон и потребител през web.mtel.bg е търсел нашия магазин и така. Вика трябва да се обърнеш към google защо не е изчистен кеша
 
За: Спад в позициите

За: Спад в позициите

То между другото в момента като се влезе в тази страница на сайта на мтел ми изписва някаква грешка. Реално копираното съдържание го няма. Има го в кеша. Обаче не знам дали Гугъл като обхожда го вижда или и на него сервират тази грешка вече. Ако и той не го вижда ВЕЧЕ, е въпрос на време да се оправи това от само себе си и наистина хората няма какво да направят.
 
За: Спад в позициите

За: Спад в позициите

Ми той човека от мтел ми каза че никъде в тяхната база данни не е качвано, просто след като е влезнал някой през web.mtel.bg и е останало в кеша
 
За: Спад в позициите

За: Спад в позициите

Ми той човека от мтел ми каза че никъде в тяхната база данни не е качвано, просто след като е влезнал някой през web.mtel.bg и е останало в кеша

Това ми звучи като все едно те нямат никаква власт над това. Всеки може да определи дали съдържанието на сайта му да се индексира от Гугъл.
Аз като гледам този техен web.mtel.bg е доста индексиран от Гугъл: site:web.mtel.bg - Google Search
Трябва да си го направят да не се индексира.
 
За: Спад в позициите

За: Спад в позициите

Пусни DMCA доклад директно.

След това чак помоли учтиво от ***тел да си оправят бакиите и им съобщи какви мерки си предприел.

Ако пак се направят на ударени, сподели и ще пусна репорт за web spam :)
 
За: Спад в позициите

За: Спад в позициите

Ми обясних какво ще предприема, казаха да им пиша на мейла писах им вчера към 5 часа следобед, до момента нямам никакъв отговор от мтел.
 
За: Спад в позициите

За: Спад в позициите

И какво, важен е по-авторитетния сайт, а не първоизточника, радост...
 
За: Спад в позициите

За: Спад в позициите

То между другото в момента като се влезе в тази страница на сайта на мтел ми изписва някаква грешка. Реално копираното съдържание го няма. Има го в кеша. Обаче не знам дали Гугъл като обхожда го вижда или и на него сервират тази грешка вече. Ако и той не го вижда ВЕЧЕ, е въпрос на време да се оправи това от само себе си и наистина хората няма какво да направят.
клоакинг от web.mtel.bg. виж с user-agent googlebot :)
 
За: Спад в позициите

За: Спад в позициите

За да предотвратим недоразумения - нека оплакващият се да пусне отговора от Мтел, а не преразказаното.
 

Горе