SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

СуперХостинг.БГ придобива хостинг дейността на "Диекс България" ООД (dxbg.com)

Re: СуперХостинг.БГ придобива хостинг дейността на "Диекс България" ООД (dxbg.

Re: СуперХостинг.БГ придобива хостинг дейността на "Диекс България" ООД (dxbg.

rusanov каза:
Е за съжаление няма как да се разкрие цената нито други договорки с колегите.
Щом е станала сделката значи е била изгодна и за двете страни.

Е лошо няма щом всички са доволни очаквах такъв отговор :) Ако един ден пуснете акциите на борсата да знаете че иневститорите ще ви досаждат с такива въпроси и ще трябва да отговаряте :p ;D


Иначе относно покупката на тиин проблема от инвестора моето инфо беше че е заради боят уникални / импресии които генерира саита щели да слагат от техните реклами на импресии които пробутват на офлаин фирмите НЕ съм поглеждал дали са го направили :)
 
Re: СуперХостинг.БГ придобива хостинг дейността на "Диекс България" ООД (dxbg.com)

Re: СуперХостинг.БГ придобива хостинг дейността на "Диекс България" ООД (dxbg.com)

извинявам се за офф топика: че ако не "бутат" такива реклами за какво им е да закупуват сайта иначе ;)
 
Re: СуперХостинг.БГ придобива хостинг дейността на "Диекс България" ООД (dxbg.com)

Re: СуперХостинг.БГ придобива хостинг дейността на "Диекс България" ООД (dxbg.com)

Еми имаш цяла една потребителска група на разположение, които влизат там всеки ден. Няколко хиляди човека ходят там и ще четат, каквото ти намериш за добре. Има много неща, които би могъл да направиш :)
 
Re: СуперХостинг.БГ придобива хостинг дейността на "Диекс България" ООД (dxbg.

Re: СуперХостинг.БГ придобива хостинг дейността на "Диекс България" ООД (dxbg.

Обичах Ди Екс :) А те ги купиха навръх рожденният ми ден ;(
Дано при суперхостинг съм доволен както при ДиЕкс ;)
 
Re: СуперХостинг.БГ придобива хостинг дейността на "Диекс България" ООД (dxbg.

Re: СуперХостинг.БГ придобива хостинг дейността на "Диекс България" ООД (dxbg.

Смешна работа мен ако питате. Какво можеш да правиш с 10-15 К на ден лапета (teenproblem). Според мен това е JUNK трафик, както и цената е силно преувеличена. Но те си знаят най-добре какво правят.
 
Re: СуперХостинг.БГ придобива хостинг дейността на "Диекс България" ООД (dxbg.

Re: СуперХостинг.БГ придобива хостинг дейността на "Диекс България" ООД (dxbg.

има продукти които се котират добре, точно сред тийн аудиторията... ringtones за пример ;)
 
Re: СуперХостинг.БГ придобива хостинг дейността на "Диекс България" ООД (dxbg.

Re: СуперХостинг.БГ придобива хостинг дейността на "Диекс България" ООД (dxbg.

tonkata каза:
Смешна работа мен ако питате. Какво можеш да правиш с 10-15 К на ден лапета (teenproblem). Според мен това е JUNK трафик, както и цената е силно преувеличена. Но те си знаят най-добре какво правят.

Дай ми ги да видиш какво мога да правя... това след пенсионерите е най-лесно манипулеруемата аудитория...
Преди година някъде единия колега с 300-400 лапета дневно си правеха оборот 500-600 лева месечно на един сайт от смс-та... верно в примера говорим за сравнително малки суми... ама и те не се мъчеха да правят повече и полгаха минимални усилия
 

Горе